Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z doopy Słodko Winnej na usta Olki

Polecane posty

Gość gość

Pytanie. Jak smakuje anus Słodko Winnej ? O tym wie Olka, która dzięki Kokosowi jest pośrednim papierem toaletowym Reni:-D:-D.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Sara Maria Toy Toy
Smakuje zacnie. Adam lizał Renię tak głębok, z takim zaangażowaniem że teraz kiedy daje mi buzi aromat pupci Słodkiej jest nadal wyrazisty, mniam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cie to obchodzi cweliku z hivem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAMPAS
JESTEM MOCNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej była Słodka Słowianka Boska Luiza Renia Imperium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wande Koke też posuwał.I to w 0dbyt :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym słowem Ola TOY TOY bierze z d/u/p/u do paszczu:classic_cool: Edit. Z d/u/p/u innych do swojej paszczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na którym śmietniku rodzą się tacy debile?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobić skoro tu takie kurfy i kurfiarze :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchenne Rewolucje
Koke 2014.07.08 Pragnę wylizywać Twój tyłek, wiem, że to lubisz, wiem że kręci Cię do granic możliwości mój szorstki język, mój zarost na brodzie, powiedzmy dwudniowy... Widzę jak Twoje jędrne pośladki tańczą na samą myśl... Kręci mnie widok Twojego tyłka, zamieniam się wtedy w zwierze, które językiem przenosi Cię w inny świat...świat rozkoszy, szczytowania, dzikich orgazmów...Wypnij się, od tyłu, wyliżę Cię niezwykle dokładnie z maestrią, uczuciem, w ustach...Głęboko,tak głęboko że aż chciałbym włożyć głowę do Twojego tyłka Maleńka usmiech.gif XXX Smacznego Toy Toy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko to sprawka tego cwelika z hivem co jego matka j***e sie ze wszystkimi .:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchenne Rewolucje
Toy Toy ma teraz słodko winny smak ust hehehe, taka była ważna a skończyła jako papier toaletowy Reni:):):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież Ogryz nie jest z Kokejem, poznała się na nim i go olała. dlatego Koke potem roochał Wachlarz i Wandę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno żeby go nie olała. Pamiętam Opowiadanie Erotomanki i prawdziwą więź która łączyła Koke ze Słodko Winną. T e niewybredne opisy pieszczot analnych :) Obronę Słodkiej przez Kokeja gdy zarzucano jej grafomanię. Koke o mało się nie wyszedł z siebie:D:P A Olka? Wyzywana od pedofilek , prostytutek a Koke nic. Milczał. I jeszcze ja nie wiem,hm...czytanie tych opisów seksuanych Słodkiej i Koke. Żadna kobieta nie dałaby rady a tym bardziej ta narcystyczna Olka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×