Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grażyna6000

POSZUKUJE PRACY

Polecane posty

WITAM, JESTEM 22LETNIA STUDENTKA. PRZEZ PROBLEMY OSOBISTE MOJA SYTACJA FINANSOWA BARDZO SIE POGORSZYLA. SZUKAM PRACY W PONIEDZIALKI, SRODY I WEEKENDY OD RANA ORAZ WTORKI, CZWARTKI I PIATKI PO GODZINIE 16. BARDZO PROSZE O SZYBKI KONTAKT, PRZYJME KAZDA PRACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIA60
witam jestem strasza kobieta i potrzebuje pomocy w obowiązkach domowych, proszę o kontakt 668236994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2888
szukam opiekunki do dzieci tylko na weekendy, dobrze place kontakt: agnieszka28@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaaa
dzień dobry, proponuje pani prace na stanowisku barmanki codziennie w godzinach 18-24 jeśli jest pani zainteresowana propozycja proszę o kontakt 449372735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość14
tutaj dobrej pracy nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roznoszenie ulotek, 4zl więcej informacji pod numerem telefonu 786992471

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynapl
na tej stronie raczej nie oplaca się niczego szukac, propnuje znaleźć strony związane tylko z praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do rozpoczęcia współpracy z Faberlic - firmą kosmetyczną działającą na zasadzie sprzedaży bezpośredniej. Udzielę wszelkich informacji. Oferuję dwie formy współpracy. Bez żadnych inwestycji (no może poza katalogiem :) Proszę odwiedzić moją stronę: faberlicslask(kropka)blogspot.com - tam są dane do kontaktu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×