Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klebeknerwow

Zwiazki damsko meskie

Polecane posty

Gość klebeknerwow

witam mam pewien dylemat, otoz jestem po 30tce nie mam dzieci, nigdy nie bylam mezatka jest mna zainteresowany pewien pan po rozwodzie starszy o dziesiec lat,ma dorosla juz corke jednak on ma wlasciwie swoje zycie, od lat jest sam ma swoje nawyki znowu u mnie w rodzinie nigdy nie bylo rozwodow nikt nie zawieral zwiazkow z partnerami z przeszloscia, osobiscie obawiam sie zwiazku z rozwodnikiem czy sa tu kobiety ktore sa w zwiazkach z rozwodnikami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestem rozwodnikiem. Mam 31 lat...syna i rozwód zakończył się z orzeczeniem o winie mojej prawie byłej żony. (czekam na wyrok i nareszcie koniec) Moim zdaniem powinnaś dowiedzieć się jak najwięcej o tym człowieku. Dlaczego się rozwiódł z żoną...czy miał jakiś długi związek po rozwodzie i dlaczego go zakończył. Dziwi mnie fakt, że od lat jest sam...chyba że tylko tak twierdzi. Zobacz jakie ma kontakty ze swoją córką. Wiem, że czas ucieka nam przez palce ale nie warto inwestować czasu w coś co po 5 latach okaże się niewypałem. Jestem za tym aby dokładnie prześwietlić każdego kandydata/kandydatkę na partnera/partnerkę. Ja zmarnowałem swoje 10 lat życia. Jedynym szczęściem z tego jest mój kochany syn. Ale wracając do tematu. Prześwietl go od góry do dołu...lepiej być singlem niż pakować się w coś co może okazać się stratą czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klebeknerwow
dziś kontaktu ze swoim dzieckiem nie ma powiedzial ze jego ex go przekabacila na swoja strone.. jego zycie to praca praca i jeszcze raz praca i nauka zona go zostawila bo wlasnie nie mial czasu dla rodziny, po rozwodzie nie byl z nikim, bo po prostu nie mial na to czasu, nie potrafil tez zaufac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...lepiej być singlem niż pakować się w coś co może okazać się stratą czasu. x swieta prawda, a dzis ciezko o oddanego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc dla Ciebie też nie będzie mieć czasu. A dziecka nie da się "przekabacić" na żadną ze stron. Widocznie za mało się starał o córkę...lub nie chciał bo wolał swoją pracę. Jakoś się spotkaliście. Powstała chemia...może większa po twojej stronie. A za 5 lat okaże się, że stoisz przy garach po południu a on odgrzewa sobie Twój obiad o 22 bo dopiero wraca z pracy. Czy tak chciała by kobieta, która szuka czułości i bliskości? To moje przemyślenia na Twój temat bo każdy z nas właśnie tego potrzebuje szukając swojej "połówki" Skoro tak dużo pracuje to może i ma jakiś dobry status społeczny ale kasa to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klebeknerwow
dziś wlasnie tez mysle podobnie skoro on cale swoje zycie sie poswiecal pracy to na pewno sie nie zmieni nie po to kobieta wychodzi za maz zeby pozniej siedziala sama bo maz gdzies po swiecie lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba już sobie odpowiedziałaś na swoje pytanie. Ale może warto żebyś porozmawiała z człowiekiem o którym piszesz. Zapytaj się go czego chce od życia. Czy był by w stanie trochę zmienić swój tryb życia dla Ciebie. Szczera rozmowa zawsze rozwiewa każde wątpliwości. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klebeknerwow
dziś dziekuje mowil mi ze jest sam bardzo dlugo juz i ma tego dosc zobaczymy :) dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×