Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tornik33

Brama przemysłowa BramBud

Polecane posty

Gość Tornik33

Witam! Co sądzicie o bramach przemysłowych producenta Bram-Bud czy korzystał ktoś z Was z ich usług i jak się one mają. Dziękuję z góry za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandik1
Cześć :) Jak najbardziej robią świetne bramy przemysłowe dodatkowo z możliwością wykonania w nich drzwi serwisowe dla zmniejszenia strat ciepła. Pomogą dobrać Ci do niej automatykę, a nawet zamontują na terenie całego kraju. Bramy mają izolowane pianka poliuretanową a dodatkowo na około gumowymi uszczelkami. Ja ze swojej jestem bardzo zadowolony, a w ofercie obowiązuje 2 letnia gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grabnik333
Mamy od nich bramę garażową segmentową i jeżeli robią w takiej samej jakości bramy przemysłowe to zdecydowanie warto. Wzorowo wymierzona z ryglem zew. w zestawie i ochroną przed przytrzaśnięciem palców. Ma grubość 40 mm izolowana jest pianka poliuretanową o współczynniku przenikania okna drewnianego. Dodatkowo automatyka, którą braliśmy u nich również objęta jest 24 miesięczną gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worin01
U nas w firmie robili taką bramę przemysłową do magazynu i od razu montowali bo widziałem ich samochód. Świetna robota na prawdę, chodzi bardzo gładko, dobrali odpowiednią automatykę. Bardzo dobrze zaizolowana z dodatkowymi uszczelkami wokół. 24 miesięczna gwarancja na bramę i automatykę jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genieee

jakie jeszcze bramy polecicie , szukam firmy z Sieradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×