Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wlosy na klacie i nie tylko...

Polecane posty

Gość gość

Witam Panie w szczegolnosci. Otóż jestem bujnie obdarzonym przez nature facetem tyczy sie to owlosienia na ciele. niestety nie jest to tylko klata ale na plecach tez mam wlosy. kilka lat temu zgolilem pierwszy raz klate i tak jest do teraz, gorzej z innymi partiami ciala bo jest nie mozliwoscia sie zgolic poza tym dziwnie by to wyladalo gdybym ogolil sobie plecey i rece do polowy. z dziada pradziada w mojej rodzinie faceci chodzili z bujnym zarosem mozna powiedziec wszedzie, ale idac za czasem zrobilo sie to mniej modne zauwazylem. mam znajomych ktorzy maja kłębek wlosow na klacie a i tak to golą. nie chce chodzic sie depilowac to nie wchodzi w gre. zatem chcialbym sie dowiedziec jak to wyglada u was drogie Panie i jakie macie zdanie na ten temat. dodam, ze nigdy nie uslyszalem od kobiet z ktorymi sie spotykalem czy tez spalem, ze przeszkadza im moje owlosienie, ale co raz czesciej czuje sie wyalienowany w tzw "zgolonym spoleczenstwie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgol najlepiej i przestan sie przejmowac, albo miej to gdzies i badz soba i czuj sie dobrze z tym jak wygladasz proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gol tego wlosy u mezczyzny to oznaka meskosci, a nie jakies pi*deczki ogolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku.rwa piz.deczki się golą ? hahahahaah soy stary..zapytaj jakiejs ladnej laseczki czy lubi wlosy na ciele...to od razu "NIE" jak to wygląda ? pi.zdeczki ? aha ...czyli hmm Phi Heath 6 krotny mistrz Mr olympia to piz.da bo się goli na calym ciele mhm faktycznie..ja sie gole wszędzie. Jestem M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest sportowcem to sie goli. i co masz z meskosci? gladziutkie cialo jak niemowle? hahaha typowe w dzisiejszych czasach, ja tam wole jak facet ma troche wlosow na ciele nienawidze facetow ktorzy wygladaja jakby sie depilowali co 2 dni i wyszli z solarki. do autora- chodz jak ci wygodnie moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×