Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka2727

Trójkącik??

Polecane posty

Gość Majka2727

Cześć dziewczyny! Chciałabym Was zapytać co myślicie o zaproszeniu drugiej kobietki do łóżka? Mam wielką ochotę na taką zabawę. Jestem trochę bi i zawsze mnie laski pociągały. Przekonałam mojego mena (nie było to łatwe !!??!!!) a teraz szukam jakiejś kandydatki. Wiecie może gdzie znajde jakieś ogłoszenia w tym temacie? Jedno zamieściłam ale same fiutki odpisywały. Może jest któraś z Olsztyna lub okolic i chciałaby poeksperymentować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jestem z Niemiec i też chciałabym jakąś kobietę albo parę do zabawy ze mną i partnerem, nie musi być seks, macanko i całowanie wystarczy, ale tak samo nie wiemy jak się za to zabrać, dodatkowo mamy troszkę wymagań, wiek, figura... ehhh a tak nam się to marzy... Ale powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że ja jestem z Wawy. Dołączyłabym do Was. Na pewno ktoś w Olsztynie sie skusi :) Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z Olsztyna więc masz daleko. Jakby sie jakaś chętna na eksperyment znalazła to piszcie na maila : mypara30latki@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestesmy malz z wawy 39 ona bi on 40 zapraszamy do kontaktu majoso@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz bzykałem 2 dziewczyny w trójkąciku było super, ostry anal i spusty do ust mmr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręka Cię od tego nie bolała potem? Spieprzaj koniobijco z tymi swoimi wypocinami i fantazjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_40
no przeciez to forum erotyczne gdzie ten koniobijca z trójkata mialby isc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbiornik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×