Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alulili

Afera przed zmówinami !!!

Polecane posty

Gość Alulili

Witam wszystkich. Jestem tu nowa. Przejrzałam chyba wszystkie możliwe strony i nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie :( A mianowicie chodzi o zmówiny. Ale to nie będą zwykłe zmówiny :/ 3 lata temu spotykałam się później zamieszkaliśmy razem z narzeczonym ale się rozstaliśmy. nasi rodzice bardzo się pokłócili( nigdy się nie spotkali, nie widzieli, telefony działają stanowczo za szybko :(((), każda ze stron powiedziała sobie za dużo. Po 2 latach się pogodziliśmy, wybaczyliśmy sobie i postanowiliśmy że chcemy być razem. Ale nasi rodzice nie potrafią sobie wybaczyć.... I tu tkwi problem :( Planujemy ślub, trzeba zorganizować zmówiny a żadna ze stron nie chce słyszeć o "wyciągnięciu"ręki i wymaga przeprosin ze strony drugiej. Już nie mamy pomysłów jak to ogarnąć. Jak zadowolić dwie strony? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami organizujecie slub i wesele czy uroczysty obiad.Zapraszacie rodzicow jako gości.Nie muszą się wczesniej spotykać i wchodzic sobie w drogę na weselu.Jest szansa,że odpuszczą wtedy albo gdy pojawi się wasze potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×