Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie najgorsza słowa od męża usłyszałyście podczas kłotni

Polecane posty

Gość gość
Mój też mnie klepie tylklo że w twarz i to z pięści i wyzywa mnie od zer i gówien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypierdalaj szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mi powiedział że jestem szmata, k...rwa, nikt, zero, dno, biedak, wieśniak, dzi..wka, s..ka. T wszystko mówi w nerwach pan z tytułem naukowym doktora nauk ścisłych. Poważany przez ludzi, uważany za człowieka spokojnego, wyważonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi powiedział ze gowno ma większa wartość niż moje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój biorąc dziecko w niedziele o 7 rano z łóżeczka(bo ja po prawie roku chciałam jeszcze polezec). ( a on po prawie roku mógłby zająć się nia ten pierwszy raz dwie godz), powiedział: co z ciebie za matka?! jak córka pod moja opieką miała wypadek i trafilysmy do szpitala, mąż w szpitalu powiedział, jak wyjdziecie ze szpitala, to ja zabieram małą a ty wypier.. dalasz z domu. ( ciekawe.. jakby się nia zajął, skoro ona go nie zna prawie, a on jej haha) cwaniaczek:/ dla mamusi , dla mamuni swojej moja córe by chętnie zabrał ale sam to się nie garnie, ogólnie kobiety jakby była tu taka grupa wsparcia, heh , że wszystkie wynajmujemy osiedle to zrobiłabym to bez wahania, takie plany mam z typ dupkiem ,ja odkładam kase a on bimba, ja odlozylam na stan surowy domu, a on nawet na pol działki nie ma, jeszcze się zdziwi jak zobaczy moje pieniądze, taki hoooooooooooooooooooj!!!! sama się wybuduje a on na wycieraczke!!! w ogóle mój mąż to często mi wchodzi na ambicje, potrafi tak dogadać obrazajac mnie , że.. i to nie sa wyzwiska tylko takie wbijanie szpilki. np. jak poklocilam się z jego matka, to powiedział, jaki ty masz zjeba,, charakter ja bym nigdy nie dopuscil do takiej sytuacji. chce jechać do swojej przyjaciolki z liceum to ten mi zabrania i kaze szukac sobie nowych koleżanek, jak mowie , ze nie chce , to mowi, dziwna jesteś ja bym się z każdym dogadal a ty masz jedna kolezanke tylko. jak mowie nie wyjde z corka na dwor bo jest chora, to siedz dzikusie w domu, ewka to z dzieciakami wychodzi tylko ty się boisz wyjść.. ogolnie to on mnie chyba terroryzuje psychicznie, jestem najgorsza, najglupsza itd. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boże... nie wierze w Wasza patologie. Ja raz usłyszałam "spoerdalaj". Przepraszał bardzo a ja pamietam do dzisiaj. Nie uobrazam sobie takich kłótni jak u Was. Czy Wy sie jeszcze kochacie? (Chodzi mi o uczucia a nie o stosunki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jak sie klocilismy i powiedzialam,ze bedzie cierpial ze mna itd to powiedzial,ze cale zycie cierpi...byl pijany ale to nie usprawiedliwia go,potem przepraszal itd.Bardzo mnie to za bolalo :( nic innego mi nie ublizyl przez 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży oddał tu kogoś do zabawy kolegom??? A co oni z Tobą robili????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazali mi sobie obciagac i traktowali mnie jak psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu wierzy w jaką kolwiek wypowiedź? Debile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdychasz i jakos zdechnąć nie mozesz - sasiad żonie tak powiedział. Dziś sa malzenstwem, ale raczej tylko na papierze i w banku, bo mają kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdychasz i jakos zdechnąć nie mozesz - sasiad żonie tak powiedział. Dziś sa malzenstwem, ale raczej tylko na papierze i w banku, bo mają kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój groził mi śmiercią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie dziwia te wypowiedzi bo wciaz pamietam jak ojciec wyzywal mame po pijaku za mlodych lat To bylo straszne Moj obecny partner poki co nawet glosu jeszcze nie podoniosl (1.5 roku jestesmy wiec go badam), nigdy sie nie poklocilismy. Wspolczuje Wam Kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój raz jeden jedyny powiedział szmato j****a ale wyzywalam go o wiele gorzej wtedy ale później przepraszał cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Trudno uwierzyć ze macie takich facetów i mieszkacie z nimi.Nie wyobrażam sobie żeby mąż mi ubliżał i kłócił się ze mną, zwłaszcza przy dzieciach.Nie ma domu bez nieporozumień, ale żeby tak ubliżać drugiej osobie?! Nie wyobrażam sobie tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gdyby nie moja pensja to nie miałabyś co jeść i gdzie mieszkać" 😭 "dom jest mój i ja tu rządzę, od mojej rodziny wara"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Kobiety, przecież już te czasy niewolnictwa się skończyły.Teraz kobiety są samodzielne, niezależne i dlatego ciężko mi uwierzyć ze takie sytuacje się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia d***** no i rozłożyłam nogi, potem splunął na mnie i kazał zrobić sobie śniadanie. Zrobiłam. Potem znowu mnie w*****ał mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorszym słowem jakie usłyszałam od męża to "jesteś nienormalna" bo powiedziałam że jak synowie podrosną to go pobiją :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iko

U mnir bylo cudownie pierwsza miłość dziecko bo bardzo chcieliśmy mieć ze sobą dzieci tacy zakochani potem kolejne I kolejne I kolejne wszystko takie piękne. Wszytko robiliśmy razem pomagał przy dzieciach..Teraz jak dzieci podrosly mam czas dla siebie...prace , prawo jazdy.. odpoczelam trochę zadbałam o siebie.. Bo wstyd bylo sid ze mna pokazywac ...tak twierdzil  a jak juz sie szykujd wlosy usta to ... sie z kim w pracy :( 

mamy pieniądze na wszystko ... 

Gdzid on bardzo dobrze zarabia i niczego nam nie brakuje , moja wyplata jest super. Gdzie juz myslalam ze nie będziemy się kłócić bo przecież niczego nie brakuje nawet na głupoty mamy to ....

...dla niego coraz częściej jestem ...,  zdzira,  ..., ...ie sie,,, mam ...alac kiedyś potrafił podnieść reke na mnie teraz słownie dobija .. 

Serce pęka słuchając tego ..tyle razy chciałabym isc sie powiesić czy coś innego zrobic Ale DZIECI bardzo je kocham 

ODESZLABYM ALE GDZIE Z 4DZIECI ..RODZINA MA MNIR GDZIES NAWET NA RODZICOW NIE MAM CO LICZYC

JAK WYPOMINAM MU JAK SIE DP MNIE ODZYWA TO UDAJE ZE NIE PAMIETA I CO JA BIORE GLUPIE TEKSTY ZD POWINNAM SIE LECZYC ze napewno tak nie mówił. Z chęcią bym uciekła Ale nie stać mnie na wynajem z 4 dzieci  . 

Jak Ja mam ochotę na seks to nie jest ważne... odmawia i wogole głupie teksty mowi. 

Ale jak jemu się chcr nawet jak mnie brzuch boli to nie ma znaczenia MUSZE dac bo jak nie to zaraz zadyma ze napewno z Innym sie ...ilam  I mam ...alac ,, wypierdalac. Przy swojej rodzinie potrafi mnir od ...ek przyglupow nawyzywac.  Ze nic nie potrafię. Jak nie chodziłam jakis czas do pracy to wielki problem ze on mnie utrzymywać nie będzie.  Ale Jak juz chodze to problem bo czasem w święto trzeba iść I robi ...e zw mnie. Jak przynosze wyplate to już geba mu sie cieszy...wkoncu mi oddasz ...Gdzie nie mam za co.

Co ... malo za moje jadłaś. Co robić?! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iko

U mnir bylo cudownie pierwsza miłość dziecko bo bardzo chcieliśmy mieć ze sobą dzieci tacy zakochani potem kolejne I kolejne I kolejne wszystko takie piękne. Wszytko robiliśmy razem pomagał przy dzieciach..Teraz jak dzieci podrosly mam czas dla siebie...prace , prawo jazdy.. odpoczelam trochę zadbałam o siebie.. Bo wstyd bylo sid ze mna pokazywac ...tak twierdzil  a jak juz sie szykujd wlosy usta to ... sie z kim w pracy 😞

mamy pieniądze na wszystko ... 

Gdzid on bardzo dobrze zarabia i niczego nam nie brakuje , moja wyplata jest super. Gdzie juz myslalam ze nie będziemy się kłócić bo przecież niczego nie brakuje nawet na głupoty mamy to ....

...dla niego coraz częściej jestem ...,  zdzira,  ..., ...ie sie,,, mam ...alac kiedyś potrafił podnieść reke na mnie teraz słownie dobija .. 

Serce pęka słuchając tego ..tyle razy chciałabym isc sie powiesić czy coś innego zrobic Ale DZIECI bardzo je kocham 

ODESZLABYM ALE GDZIE Z 4DZIECI ..RODZINA MA MNIR GDZIES NAWET NA RODZICOW NIE MAM CO LICZYC

JAK WYPOMINAM MU JAK SIE DP MNIE ODZYWA TO UDAJE ZE NIE PAMIETA I CO JA BIORE GLUPIE TEKSTY ZD POWINNAM SIE LECZYC ze napewno tak nie mówił. Z chęcią bym uciekła Ale nie stać mnie na wynajem z 4 dzieci  . 

Jak Ja mam ochotę na seks to nie jest ważne... odmawia i wogole głupie teksty mowi. 

Ale jak jemu się chcr nawet jak mnie brzuch boli to nie ma znaczenia MUSZE dac bo jak nie to zaraz zadyma ze napewno z Innym sie ...ilam  I mam ...alac ,, wypierdalac. Przy swojej rodzinie potrafi mnir od ...ek przyglupow nawyzywac.  Ze nic nie potrafię. Jak nie chodziłam jakis czas do pracy to wielki problem ze on mnie utrzymywać nie będzie.  Ale Jak juz chodze to problem bo czasem w święto trzeba iść I robi ...e zw mnie. Jak przynosze wyplate to już geba mu sie cieszy...wkoncu mi oddasz ...Gdzie nie mam za co.

Co ... malo za moje jadłaś. Co robić?! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Iko napisał:

U mnir bylo cudownie pierwsza miłość dziecko bo bardzo chcieliśmy mieć ze sobą dzieci tacy zakochani potem kolejne I kolejne I kolejne wszystko takie piękne. Wszytko robiliśmy razem pomagał przy dzieciach..Teraz jak dzieci podrosly mam czas dla siebie...prace , prawo jazdy.. odpoczelam trochę zadbałam o siebie.. Bo wstyd bylo sid ze mna pokazywac ...tak twierdzil  a jak juz sie szykujd wlosy usta to ... sie z kim w pracy 😞

mamy pieniądze na wszystko ... 

Gdzid on bardzo dobrze zarabia i niczego nam nie brakuje , moja wyplata jest super. Gdzie juz myslalam ze nie będziemy się kłócić bo przecież niczego nie brakuje nawet na głupoty mamy to ....

...dla niego coraz częściej jestem ...,  zdzira,  ..., ...ie sie,,, mam ...alac kiedyś potrafił podnieść reke na mnie teraz słownie dobija .. 

Serce pęka słuchając tego ..tyle razy chciałabym isc sie powiesić czy coś innego zrobic Ale DZIECI bardzo je kocham 

ODESZLABYM ALE GDZIE Z 4DZIECI ..RODZINA MA MNIR GDZIES NAWET NA RODZICOW NIE MAM CO LICZYC

JAK WYPOMINAM MU JAK SIE DP MNIE ODZYWA TO UDAJE ZE NIE PAMIETA I CO JA BIORE GLUPIE TEKSTY ZD POWINNAM SIE LECZYC ze napewno tak nie mówił. Z chęcią bym uciekła Ale nie stać mnie na wynajem z 4 dzieci  . 

Jak Ja mam ochotę na seks to nie jest ważne... odmawia i wogole głupie teksty mowi. 

Ale jak jemu się chcr nawet jak mnie brzuch boli to nie ma znaczenia MUSZE dac bo jak nie to zaraz zadyma ze napewno z Innym sie ...ilam  I mam ...alac ,, wypierdalac. Przy swojej rodzinie potrafi mnir od ...ek przyglupow nawyzywac.  Ze nic nie potrafię. Jak nie chodziłam jakis czas do pracy to wielki problem ze on mnie utrzymywać nie będzie.  Ale Jak juz chodze to problem bo czasem w święto trzeba iść I robi ...e zw mnie. Jak przynosze wyplate to już geba mu sie cieszy...wkoncu mi oddasz ...Gdzie nie mam za co.

Co ... malo za moje jadłaś. Co robić?! 

 

Po pierwsze osobne konto w banku. Po drugie robisz to dla dzieci,ale tak naprawdę je krzywdzisz. One to widzą,obserwują i pewne zachowania przyswajają. Dla nich to będzie norma,że ojciec nie szanuje matki. Nie wiem czy masz córki,czy synów.,ale pomyśl,że synowie będą kiedyś tacy jak tatuś a córki pewnie znajdą kogoś do ojca podobnego. Zacznij go przynajmniej nagrywać(dyskretnie),zbierać dowody,bo przemoc psychiczna to też przemoc, o gwałtach małżeńskich nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllll

waruj, jesteś jeb...ęta, sp...laj, dz..ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może jestem dziwna ale nigdy się nie wyzywam z mężem podczas kłótni. Mamy jakieś tam sprzeczki jak wszyscy ale kłócimy się o te konkretną rzecz i na jej temat. Niewiem jakbym się zachowała gdyby mi coś przykrego powiedział, znając życie byłoby po małżeństwie bo nie potrafię wybaczać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Może jestem dziwna ale nigdy się nie wyzywam z mężem podczas kłótni. Mamy jakieś tam sprzeczki jak wszyscy ale kłócimy się o te konkretną rzecz i na jej temat. Niewiem jakbym się zachowała gdyby mi coś przykrego powiedział, znając życie byłoby po małżeństwie bo nie potrafię wybaczać 

Ty właśnie jesteś normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój ojciec do matki takie teksty puszczał jak tutaj czytam, dopóki nie podrośliśmy z rodzeństwem i nie wbiliśmy mamie do głowy rozwodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×