Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

schudłam 30 kg opowiem Wam jak

Polecane posty

Gość gość

miałam nadwagę. i zaczęłam od diety kopenhaskiej 13 dni (nie jadłam czerwonego mięsa, tylko pierś z kurczaka). potem po tych 13 dniach, zrobiłam sobie 1 dzień taki normalny, bo chodziła za mną chałka ;) więc śniadanie miałam z chałką i masłem, obiad dalej tak sałata i pierś z kurczaka i kolacje jakieś jajka na twardo z łyżeczką majonezu. potem przyszła czas na dietę ryżową. 3 dni. gotowałam szklankę ryżu i do tego mogłam zjeść 5-6 jabłek, cynamon. bez cukru i bez nabiału. to zaliczyłam skutecznie. smaczne było :) zwłaszcza że przez całą kopenhaską nie jadłam ryżu :) potem zrobiłam sobie 1 dzień na arbuzie - bo było lato, i był sezon, jadłam ile chciałam, żeby nie być głodna, ale tylko arbuza. potem byłam na diecie jabłkowej. przez 5 dni. to tak że przed posiłkiem głównym i jako przekąska trzeba było wypić 200 ml soku 100% z jabłek, i na kolacje jaja na twardo, już dokładnie nie pamiętam. potem zrobiłam sobie 3 dni białkowe, czyli co chce, ale samo białko i dużo wody. potem miałam 2 tyg. diety kapuścianej + owoce i warzywa :) ale zupę to sobie normalnie doprawiłam solą i pieprzem ;) na kosce rosołowej ;) bez jaj. bo miało być smacznie dla mnie :) dodatkowo chodziłam codziennie na spacery godzinne, i 2 razy w tygodniu miałam areobik :) 1 raz w miesiacu basen. skurczył mi się żołądek przez te małe diety, i potem jakiś tydzień jadłam "normalnie" ale wiadomo zero chemii i fastfoodów :) zdrowo. i potem jeszcze byłam na diecie 3 dniowej takiej co się je ser zółty z krakersami ;) nie pamiętam jak ta dieta się nazywa.. no i takie cud diety testowałam, to było zabawne :D bo oczywiście wiesz pisało schudnij 5 kg w 3 dni :D a ja chudłam 2 kg :) i był sukces, przetestowałam wszystko i osiągnęłam wynik - 30 kg :) i wagę utrzymuję od 2 lat.. i nauczylam sie jesc zdrowo, lubie owoce i warzywa :) przyzwyczaiłam sie do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×