Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabawki erotyczne

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny, czym się masturbujecie? Palce już trochę nudzą i szukam inspiracji. Miałam wibrator typu lady finger ale nieszczególnie na mnie działał, jedynie przy stymulacji łechtaczki dał radę. Szukam czegoś dyskretnego, mieszkam ze współlokatorami i nie chciałabym żeby było słychać to charakterystyczne dla wibratorów bzyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze zywa zabawka , mam labladorka co sprawia że zabawki nie są potrzebne tak szybko to robi ze wiblator niepotrzebny i jeszcze z wytryskiem ciepłym , napisz czy nie mam racji ewcia33@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Chetnie użyczę Ci mojego naturalnego wibratora ;) 25l blondyn 80kg Masz ochotę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość o właśnie, a propos wytrysku. Ostatnio zawsze jak robię sobie dobrze to tryskam, a chciałabym tego uniknąć. Stresuje mnie to, bo często aż materac przemaka, a za każdym razem podkładać sobie ręczniki i się bać że trysnę to zabija całą przyjemność. Znacie jakieś sposoby na uniknięcie wytrysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondynie 25l 80kg dziękuję, postoję. Jakbym chciała bolca to wystarczy iść do pierwszej lepszej knajpy i rzucić ze dwa spojrzenia. Łatwi jesteście. Poza tym za daleko masz do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, dziękuję. Choć stymulacja waginalna średnio na mnie działa jeśli mowa o rękodziele, raczej skupiałabym się na łechtaczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×