Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xmodlishkax

Wolicie klatę owłosioną czy gładką?

Polecane posty

Gość zdesperowana samotna
dziś - chyba tutaj na temacie nic mi nie grozi. Nie jestem już podlotkiem od bardzo dawna ale dziękuję za ostrzeżenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku to nawet piec razy potrafia dziennie zapytac jak sie czujesz itp, po pewnym czasie przestają nas zauważać nawet. Nie ma co sie ekscytowsc ze bedzie codziennie pisal dzien dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze nie jestes podlotkiem ale mozna wkrecic sie i nawet niewiadomo kiedy :) tutaj duzo roznych sie kreci. Przepraszam pana, tylko ostrzegam nasza zdesperowana :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poświrowac mozna ale nie wymuszaj na niej nr tel ., zeby nie musiala pozniej zmieniac nagle numeru .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana samotna
Ja to wszystko wiem,a nawet znam z autopsji. Przerabiałam to niestety. Jeszcze raz dziękuję za ostrzeżenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez przerabialam i dlatego chcialam Cie ostrzec :) Bardzo zle to sie dla mnie skonczylo , prawie smiercia. Uwazaj kochana na necie :):) pozdrawiam Cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha,no wypisz-wymaluj Want:D. co zdesperowana,puszczalska idiotko?szukasz kolejnego bolca,bo kolejny z którym się jepałaś na mailu cie olał?:D.Wandzia,jesteś samotną matką,po trzydziestce,w dodatku straszną idiotką i puszczalska,normalni faceci uciekają od ciebie gdzie pieprz rośnie haha:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie która sie nie jepie po to tu są aby sie jepać kojotku aka sokole łoko znowu upiłeś sie alkoholiku bezzebny chory na serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wandy to maja po 70 lat. Zadna kobieta po 30 nie ma na imie Wanda. Co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana samotna
Trochę mi ciebie żal. Nie jestem want,a ty możesz sobie myśleć co chcesz bo chora psychicznie jesteś :) Szczerze to ja mam w głębokim poważaniu co myślisz i kogo widzisz ;)dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie ma na imię Wanda,Wanda powstało od jej nicku Want to Want me.Jej prawdziwe imię to Kamila:P. Jest strasznie fałszywa,dwulicowa i puszczalska.Rozpracowałem ją na dwóch nickach,myślała,że pisze z dwoma innymi facetami,i na każdym z tych nicków byłem dla niej tym jedynym:O.fałszywe,dwulicowe kurfisko🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijak sobie ubzdurał w swoich majakach wande i wszędzie wandy widzi. czub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś haha,no wypisz-wymaluj Want . co zdesperowana,puszczalska idiotko?szukasz kolejnego bolca,bo kolejny z którym się jepałaś na mailu cie olał? .Wandzia,jesteś samotną matką,po trzydziestce,w dodatku straszną idiotką i puszczalska,normalni faceci uciekają od ciebie gdzie pieprz rośnie haha . Przeciez tu jest wiele kobiet a ty myslisz ze jest tu tylko jedna. Cos ci sie p********ilo. I to ostro p********ilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana samotna
Jakie by tu nie poleciły gole foty,to nie będą moje ;) Proszę wklejaj tutaj co chcesz :) Taki mocny w gębie jesteś? To na co czekasz? Szkoda tylko want że komuś takiemu zaufała. Trudno cię nawet nazwać mężczyzną. Teraz wypad stąd w podskokach bo temat psujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha,te same teksty o pozwoleniu na wklejanie,jakie z zalogowanego pisała,te same zdania.i ktoś będzie gadać że to nie Want.haha:D. śmierdząca Kamilko,który cię tym razem kopnoł w zad że aż taka zdesperowana jesteś? :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana samotna
Jaki masz problem? Wklej te foty i wypieprzaj stąd. Tylko szybko bo temat psujesz. Wklejaj albo nie rob z gęby duupy ok. Nudny(a) jesteś już z tymi urojeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnik
A co tu tak gwarno się zrobiło? Dletego chciałem przenieść rozmowę w inne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana samotna
dziś - "kopnoł" rany skąd się biorą tacy analfabeci.... :O Ktoś powinien mocno kopnąć cię w tyłek ,żebyś doleciał do szkoły :P X X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana samotna
Tylko,że ja nie jestem osobą,która po krótkiej wymianie zdań przechodzi na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Want,wogóle nie jesteś dzifko,jesteś tak zdesperowana,że chwytasz się każdego męskiego nicka,ja piertolę,Kamila upadłaś na prawdę nisko :-O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana samotna
"w ogóle" się pisze osobno. Idź już i nie pogrążaj się bardziej. Nie wiem co want tobie zrobiła ale jeśli doszła do wniosku,że jesteś analfabetą...to ja ją popieram. Też bym takiego nieuka nie chciała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wydepilowana klata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana samotna
Skoro mój rozmówca poszedł sobie bez słowa,tak i ja idę:) Jednak nie bez słowa. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" nie rob z geby d**y " hahaha ten tekst mi sie naprawde podobal , przyda mi sie w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisz sama ze sobą desperatko Tcc)Want byle wyciągnać temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want napewno kopa w d**e mu dala i teraz debil analfabeta sie mści . Wcale sie Want nie dziwie, ze splawila goscia, bo to ulomny analfabeta, prostak ,cham, nie moze przezyc, ze go zostawila. Z pewnoscia nawet podstawówki nie skonczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie pisz sama ze sobą desperatko Tcc)Want byle wyciągnać temat Ty jestes tutaj 24 na dobe? Gdybys dobrze znał Want to bys wiedzial ze ja to nie Want i ze zdesperowana sama ze soba nie pisze. Jestem od poczatku z nimi na temacie. Idz juz do szkoły bo sie spoznisz i cie w*******la na zbity pysk. Wtedy juz naprawde zadna cie nie zechce. I pamietaj ze na kafe jest duzo osob i nie tylko Want.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wandziu nie denerwuj sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnik
Dzień dobry:)Tak,poszedłem wczoraj bo byłaś zajęta.Nie powiedziałem dobranoc,przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×