Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wacław Lato

Szkolenie z negocjacji

Polecane posty

Gość Wacław Lato

Chcę upomnieć się o podwyżkę, ale nie wiem jak. Potrzebuję jakiegoś dobrego szkolenia z negocjacji i prowadzenia "ciężkich rozmów". Może polecicie coś konkretnego, bo mój szef to straszna siekiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Takie szkolenia są bardzo dobre, bo przecież jeśli nie korzystacie z pomocy innych ludzi w prowadzeniu Waszej działalności, to nie ma niczego dziwnego w tym, że Wasz biznes się nie rozwija. Najlepiej poradźcie się w http://facylitacja.com/o-nas/profil.html bo oni specjalizują się w takich sprawach. Na pewno Wam pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caryca10
Byłam dwa tygodnie temu na szkoleniu z negocjacji, które organizował zawodowy negocjator. Niewielka cena, a naprawdę dużo wskazówek, porad i sporo ćwiczeń. U mnie efekt jest taki, że wynegocjowałam rabat kupując samochód, teraz chcę się szkolić dalej. Poszukaj na stronie www.negocjowaniewbiznesie.pl informacji o kolejnych szkoleniach z negocjacji, wiem że mają być jakieś w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie mów, ze potrzebujesz podwyżki bo masz kredyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie szkolenia łatwo znajdziesz na youtubie, jest ich sporo. Warto przeszukac też blogi tematyczne, jest sporo osób, które zajmują się HR, czy ZZL i publikują fajne posty. Gdybyś szukał takiego bardzo profesjonalnego szkolenia to sprawdź ofertę Most Wanted!, oni robią wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, nie wiem czy teraz jest z negocjacji bo samemu wewnętrznego to Ci się nie opłaca (koszty). Ja byłam u nich na Prawie Pracy i byłam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ostatnio moja firma wysłała na szkolenie do Lukomades. Szkolenie było zorganizowane z negocjacji i uważam, że wiele się z niego nauczyłem. Prowadzący był bardzo dobrze przygotowany i chętnie udzielał wskazówek przy zadaniach. Wykonali bardzo dobrą robotę, moi znajomi również byli zadowoleni po szkoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×