Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość azjatki lubią polaków

Azjatki rozchwytują polakòw za granicą, super branie

Polecane posty

Gość azjatki lubią polaków

szczególnie koreanki i filipinki lecą na polaków, uważają nas prawie za bogów, szczególnie lubią budowlańców, bo azjaci to peezdy i nic nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lecą na was tylko na paszport unijny, poza tym nie maja pojecia o Polsce i wydaje im sie ,ze kazdy bialy to bogacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie na czole wypisane VISA wiec juz tak nie zacieszaj :D poza tym zgadzam się z poprzednikiem : biały = bogaty. Tak jak my nie możemy odróżnić wietnamczyka od tajlandczyka tak samo dla nich każdy europejczyk jest taki sam. Rzeczywiście jest się z czego cieszyć :D w sumie to chociaż u kogoś macie "powodzenie"... Tylko żeby te Azjatki nie okazały się chłopcami ahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha o k****a lepszego żartu nie słyszałam na polaczków lecą tylko polskie patolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azja i dalej
głupoty, azjaci mają szajbe na punkcie bycia białymi, biali są dla nich bogami, a laski robią sobie specjalne operacje aby nie wyglądać jak azjatki tylko jak białe. Gòwno wiecie i w doopie byliście, polak w azji jest KRÓLEM dla nich tak jak każdy inny biały a azjatki z ciasnymi szparkami lubią ujeżdźać tam fiuty polaków i obiągają aż tryska. Azjatki są dla naszych polskich fiutów bardzo ciasne, nawet dla małego fiuta, bo azjackie fiuty to miniaturki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzaj przeczytane w necie mity ;) żadna szanująca się Azjatka nie chce białego bo rodzina by ja potępiła (wiem to z pierwszej ręki od moich dobrych koleżanek Azjatek). To co widzicie z bialasami to biedne zdesperowane dziewczyny chwytające się ostatniej deski ratunku . Nie wiem czy jest się czym chwalić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sie znudziły facetom z Europy Zachodniej, poznali sie na nich, ze maja ryje jak transy, to samo z Brazylijkami, to teraz chwytają sie Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pitol, azjatki ciągną jak wysokiej klasy odkurzacz, a polki to potrafią ciągnąć ale worek z kartoflami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa Azjatki I Polacy maja dużo wspólnego. Na przykład : kulawy angielski. Azjatki nie znudzily się facetami z Europy zachodniej tylko ci faceci chcą czegoś więcej niż ciągle "cing ciang ciong" i zero codziennej dyskusji. Wiec Azjatki znalazły innych frajerów, tych ktorzy nie maja powodzenia u nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe bo ja mam inne wrazenie. Wlasnie przyciagam murzynki i latynoski za to azjatki sa ciezkie do znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha Ktos tu nie umie czytac ze zrozumieniem Co to wyjechalo do UK :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda z azjatkami

Od soboty rana przestawiłem sobie lokalizację  na tinderze na Manila, Filipiny i jadę szystkie w prawo. Dopasowań do dzisiaj, wtorek wieczorem kilkaset. Tak kilkaset. Gdzie w PL lub UK gdzie mieszkam miałem kilkanaście w dłuższym czasie. Z tych kilkuset dopasowań od razu wyrzucam brzydkie i zostaje KILKDZIESIĄT w skali minimum 8/10 do obrocenia jak pojadę tam w kwietniu. Jako białasy jesteśmy dla nich bogami ( potencjalną przepustką do lepszego świata też, strefa schengen i takie tam ).

W czasie pisania tego tekstu cztery nowe dopasowania i dwie nowe wiadomości. Tak, tak, one same piszą pierwsze a nie jak w naszych okolicach niby równouprawnienie ale to facet ma zrobić pierwszy krok. Lubię jak jasno i wyraźnie mnie laska podrywa. Lubie jak robią pierwszy krok. Zapraszają na piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×