Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla mloda

stres przed slubem

Polecane posty

Gość przyszla mloda

Hej potrzebuje porady, slowa otuchy ze bedzie dobrze. Za 3 tygodnie biore slub koscielny i juz mam takiego stresa ze aż mi serce malo nie wyskoczy. Boje sie ze cos zrobie nie tak w kosciele ze np mnie zamdli ze stresu i bedzie mi sie chcialo zwymiotowac albo co gorsza zachce mi sie do toalety a w kosciele nie ma a nawet jak by byla to dopiero byla by sensacja ze panna mloda nagle wstaje i biegnie do wc. Zdaje sobie sprawe ze sama siebie nakrecam ze cos moze pojsc nie tak ze mysle negatywnie zamiast pozytywnie ale uwierzcie mi ze to silniejsze ode mnie. Zamiast czuc podniecenie i radosc z tego wydarzenia to az mnie strach paraliżuje od srodka. Moze wy tez tak mieliście i nagle wszystko minelo w dniu Waszego slubu i ze bylo juz wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądnij sobie vimeo.com/90006864 (produkcja firmy videomirków) Zobacz jak to wszystko świetnie wygląda i jaki jest to wspaniały dzień. Pomyśl o tym, że za kilka tygodni sama będziesz oglądała taką relację :) Ja mam ślub za 2 miesiące. Właśnie z tej firmy będą u mnie nagrywać i robić sesje a to mnie podnosi na duchu bo szykuje się wiele niespodzianek. Będziemy mieć teledysk ślubny i sesje coś w stylu www.facebook.com/VideoFilmMirkow/photos/?tab=album&album_id=1129009563837342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×