Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powtórna laktacja? Czy mogę wrócić do kp?

Polecane posty

Gość gość

Kp 2 miesiące. Zanikł mi pokarm pod wplywem brania antybiotyku(miałam stan zapalny dziąsła). Przez ponad dwa miesiące karmie dziecko mm. Dzisiaj zauważyłam że wycieka mi mleko z obu piersi. Laktacja wrócila? Czy to nornalne po takim czasie całkowitego braku pokarmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne. Możesz próbować rozbujac laktacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto moje doswiadczenie z kp. 1. Pokarm nie zanika po antybiotyku. Podczas karmienia dzieci musialam kilka razy przyjac antybiotyk np z powodu zapalenia piersi. Lekarz dobral mi taki antybiotyk, ktory mozna brac karmiac. To bylo dla mnie naturalne. Jedyny problem jaki mialam byl podczas urlopu w Polsce (nie mieszkam w kraju) kiedy rzytrafilo mi sie wlasnie zapalenie i kilkoro lekarzy nie wiedzialo, co ze mna zrobic. radzili odstawienie. Na prozbe o antybiotyk, przy ktorym mozna kp twierdzili, ze takiego nie ma. Sporo sie naszukalam kompetentnego lekarza. 2. Niektore matki adoptujace dzieci wywoluja sobie laktacje, wiec jak one moga to dlaczego nei ty? 3.Poradziloabym sie jednak specjalisty, doradcy laktacyjnego albo poczytala forum na gazecie o kp lub hafije. Powodzenia jak sie zdecydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też kupić preparaty pobudzające laktacje, ja brałam femaltiker, łykałam takie granulki boiron. I piję piwo karmi i herbata rooibos. Da się przywrócić laktacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laktator

A jak nakłonić partnerke żeby wywołała u siebie laktacje? I czy można tak jakoś lekami to zrobić? Partnerka nie miała nigdy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
14 minut temu, Gość Laktator napisał:

A jak nakłonić partnerke żeby wywołała u siebie laktacje? I czy można tak jakoś lekami to zrobić? Partnerka nie miała nigdy dziecka

Ale po co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×