Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To wina kobiet jest

Zwykli faceci udają uczucie i zaliczają kobiety, bo o seks dla seksu trudno

Polecane posty

Gość To wina kobiet jest

Bez zobowiązań, romantyzmu i udawania uczucia to może sobie przelecieć kobietę jakiś "maczo". Normalny, zwykły facet musi budować romantyczny nastrój, składać obietnice i dopiero zaliczyć pannę, a potem się zwinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra teoria. natomiast dotyczy zwykle palantow jeszcze gorszych od maczo, bo dajacych nadzieje dobrym dziewczyna, ktorym pozniej psuja zdanie facetach i zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, potem jest facet troche bardziej nieśmiały i taki co ma gadane, kobieta oczywiscie wybierze tego co jej ładnie nagada są szczęśliwi aż wylądują w łózku potem facet ją rzuca, a mogła wybrac drugiego i żyli by długo i szczęsliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno palancie twierdziłeś, że puszczasz się, bo nie ma szans porządną kobietę. Takie wymuskane świnie jak ty, to zakała rzeczywistości. Typowe dla ułomnych samców, zwalić wszystko na kobiety. Gorzej niż dzieci. Daje - źle, bo ździra. Nie daje - też źle, bo trzeba udawać miłość. Puknij się w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To wina kobiet jest
Nie pisałem o sobie, ja nie muszę "zaliczać" dziewczyn, mam na tyle uroku, by móc podchodzić do sprawy uczciwie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To wina kobiet jest
A jak byłem prawikiem, to i jak mnie hejtowałaś, może jeszcze bardziej, niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie hejtowałam Cie z powodu prawictwa. Zaczęłam po tym, jak się zeszmaciłeś i zacząłeś zakładać wszędzie hejterskie tematy na kobiety, trollu jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To wina kobiet jest
nie nazywaj mnie trolem niewiasto ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To wina kobiet jest
Zeszmaciłem? I tak długo czekałem, mam prawo sobie odbić dawne chude lata. Mając za sobą kilka partnerek i tak jestem "zielony" w stosunku do obecny studentek, które facetów miały w łóżku po kilkunastu. Jednak te długoletnie prawictwo mi wypominałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chamskie tematy na kobiety też były spowodowane chudymi latami? Tak się składa, że kiedyś rozmawialiśmy za czasów Twojej czystości i wcale nie docinałam Ci z tego powodu. Zakładałeś głupie tematy, czyli jesteś trollem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To wina kobiet jest
Ale pamiętam, że mi docinałaś prawictwo straciłem przed 30tką. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To wina kobiet jest
I czemu mówisz o kimś, kto w mniej lub bardziej luźnej relacji poszedł z kimś do łóżka, że się puszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przypominam sobie, ale jeśli tak było, to tylko dlatego, że sobie na to zasłużyłeś swoimi chamskimi tematami :P Puszczać się, to znaczy chodzić z wieloma osobami do łóżka, po krótkim czasie znajomości, bez uczuć wyższych. Więc o co Ci chodzi? Sam kobietom liczysz partnerów i co z kim robiły i jesteś wielce zdegustowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×