Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie kupić nasiona marihuany?

Polecane posty

Gość gość

Gdzie kupić nasiona marihuany? Znalazłam info, że sa legalne, wiec gdzie najlepiej je kupować, czy kupuje, jak tak, to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdziekolwiek, w necie najlepiej. U mnie w mieście, nasiona bez problemu znaleźć między kukurydzą, a grochem, w bardzo dużej hali targowej. :) Jednak ich jakość pozostawia wiele do życzenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, najlepiej w necie. Obczaj sobie sklep ganja farmer - sprawdzony z niskimi cenami. I poczytaj jak kupować żeby jednak było jak najbezpieczniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty po ile kupujesz? ;) Bo też w ganja kupuję i w porównaniu do innych sklepów mają naprawdę dobre ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelutes
takie są ceny nasionek, życie. Z tych sklepów ten ganja farmer prezentuje się jako tani, są promocje, z tego co wiem dorzucają gratisy - jak wiesz co z nimi zrobić, to i tak się baaardzo opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasionka nie sa tanie, to fakt. Jak dorzucają gratis, to zawsze coś - nawet z tego co widziałem można je sobie u nich wybrać. Ale ważne, żeby sklep miał dobre opinie i był bezpieczny, a ten ma bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś nie jest przekonany, to teraz wprowadzili taki pakiet startowy, 3 nasionka za 19 zł, cena bardzo dobra, można sobie spokojnie sprawdzić jakość, przesyłkę itd. jeżeli przekonany nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 za 19 zł ?:O Lol! Tyle to sie czasem płaci za jedno! No bez jaj, koniecznie musze sprawdzić co oni tam mają w tym zestawie :D Pewnie zamówię, bo pieniądze żadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lendzik
Co?! 19 zł za 3 sztuki? No bez jaj, serio maja takie ceny normalnie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dla nowych klientów jest taki pakiet za 19 zł, nie dla wszystkich, do tego oczywiście można zamówić sobie tylko jeden :P Ale ja sobie zamówiłem, umówmy się, ceny taka okazyjna, ze grzech nie brac. A przy okazji sprawdzę nowy sklepik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, zakup nasion jest całkowicie naturalny. Najlepiej kupować je w sprawdzonych miejscach. Ja, mogę Ci sklep, który się w nich specjalizuje - http://green-seeds.pl/ :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo czytałem o tym na internecie ostatnio bo byłem w szoku jak się dowiedziałem, że można kupić legalnie takie nasiona. Na próbę kupiłem w tym ganja farmer co polecacie bo wyglądał najbardziej wiarygodnie i bezpiecznie a to bardzo ważne. Cena faktycznie jest ok, przesyłka zapakowana wręcz komicznie bo sam bym się nie spodziewał, że coś takiego może być w środku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasionamari.pl to też dobry sklep, z dobrymi cenami i sporym wyborem ;) nigdy ani ja, ani nikt ze znajomych nie miał problemów po przesyłkach od nich. Dbają o to i to się chwali, zresztą, polecam sprawdzić choćby zabezpieczenia na ich stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio całkiem przypadkiem natknelam się nawww.green-seeds.pl mają naprawdę dobre ceny i bardzo duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregory1777
Zgadzam się z poprzednikiem, www.green-seeds.pl ma naprawdę duży wybór i konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasiona konopii są w karmie dla papug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jest jeden lider w Polsce jeśli chodzi o sprzedać nasion: https://drziolko.pl/ profesjonalne doradztwo i obsługa klienta, wysyłka praktycznie natychmiast, w razie pytań piszesz na ich facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Kolekcje wyselekcjonowanych nasion w promocyjnych cenach, opakowania szczelnie zamknięte, zapakowane oryginalnie od producenta. https://www.green-seeds.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek bolek

Wymieniacie tu jakieś shitbanki, tylko na https://thc-thc.com kupuje się nasiona bo to najpewniejszy-najstarszy sklep w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PalaczTHC

Jak ktoś jest zainteresowany kupnem nasion marihuany to zachęcam zapoznać się z artykułem, na sam początek jak znalazł 🙂

hipstore. pl/gdzie-kupic-nasiona-marihuany/ -  tylko usuncie spacje po kropce, bo inaczej zlinkować tutaj nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam kupuje na https://nasionbank.pl.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Osobiście polecam susz CBD oraz olejki CBD . Nie otumaniają a działają odprężająco. 

Edytowano przez Hememm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna zaopatruję się w sklepie Pan Pestka. Wypróbowałem już nasiona z różnych miejsc i zdecydowanie to oni mają najlepszą jakość, przede wszystkim nasiona są świeże, doskonale zapakowane, zamówienia są wysyłane bardzo szybko, a przy tym dyskretnie. No i mają ogromny wybór odmian i producentów. Zresztą najlepiej będzie zapoznać się samemu, ode mnie leci szczera rekomendacja: https://panpestka.pl/bestsellery/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×