Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Takich Kobiet już nie ma !!!

Polecane posty

Gość gość

Wyszedłem ze związku po 4,5 roku powód rozstania był inny niż relacje między nami ale to nie wazne ważne jest to że dzis takich kobiet już nie ma to był mega związek jeśli chodzi o łóżko zero zachamowań. Chciałem loda dostałem chciałem żeby to wypijała wypijała to chciałem anal był chciałem na twarz było na twarz słcuhała i robiła wszystko co chciałem zero zachamowań lub nie jedynie nie dzis gdy była zmęczona. A dziś co poznasz laske pochodzisz pare miesięcy ledwo Ci da a o lodzie mozna marzyć albo żeby jeszcze zrobiła go do konca albo robila i wytrzepala sobie na twarz. To juz nie sa prawdziwe kobiety to kobiety nie znające życia i tego na czym polega związek. Kumpel był z jedną 6 lat no nawet loda mu nie zrobiła. Leżała ciągle jak kłoda boże weźcie się baby ogarnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20latka
Ej kolego, nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego worka! ;) ja spotykam się z facetem i robię wszystko czego sobie zażyczy, tak samo on dla mnie tylko trzeba umieć się dogadać, inna sprawa jeżeli kobieta nie lubi seksu to chociaż byś błagał to nie wyrazi zgody na nic... U nas jest JEDNO jedyne ograniczenie, nie może we mnie kończyć, ale poza tym nie mamy zahamowań i jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwala ci sie na twarz ? z pupy bierzesz do ust ? pilas sperme z gumki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20latka
No bez przesady, bo aż takie rzeczy nas obojga nie kręcą, ale połykanie jego spermy czy branie penisa prosto z cipki lub tyłka to żaden problem przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz a ja z nia to wszystko robilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiła to bo miała z Tobą ślub proste.Nie kazda tak bedzie robic bo wtedy byłoby to puszczalstwo.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miala zemna sluby bylismy jedynie zareczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie peszek bo byla mega z******ta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta
Prawdziwych mężczyzn też już nie ma. Takich co potrafili mówić i pisać w języku ojczystym, i nigdy nie napisaliby "zahamowań" przez CH 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20latka
Ale tak jak pisałam, najwidoczniej Was to obojga kręciło, a nas nie dlatego takich rzeczy razem nie robimy, za to robimy inne, ja mam swoje fetysze, a on swoje i o tym się nie dyskutuje, ale najważniejsze jest to żeby się razem dopełniać i spełniać nawzajem swoje fantazje, nawet tak perwersyjne jak Wasze, tylko musi zależeć kobiecie i mężczyźnie jednocześnie, nie mów od razu, że wszystkie są cnotkami itd. bo według mnie to też bardzo zależy od faceta, najpierw nie szanujecie kobiet, potraficie wyśmiewać się, że dziwką, bo zrobiła loda itd. więc nie ma się co dziwić, że kobiety zamykają się w sobie i nie są otwarte na różne eksperymenty, oczywiście nie wrzucam wszystkich facetów do jednego worka, są jeszcze tacy, którzy szanują swoje kobiety i nie robią z nich tylko worków na spermę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McDagget
Autorze, ja mam podobny ból du‪py, że to tak ujmę, jak Ty :O Kilka lat temu byłem w związku z dziewczyną, z którą robiliśmy w zasadzie wszystko, to o czym piszesz, plus kilka innych ostrych fetyszy. Oboje mieliśmy niesamowitą frajdę bawiąc się swoimi ciałami, nie było dla nas żadnych tematów tabu. Niestety rozstaliśmy się, bo związek nie przetrwał pewnych prób, kompletnie nie związanych z łóżkiem. I po niej, mimo że minęło sporo lat, żadna kolejna partnerka w łóżku nawet w połowie nie była taka hot, jak tamta. Tak więc znam ból i łącze się z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
McDagget a jak miała na imie i z jakiego województwa bo może to ta sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McDagget
Kasia miała na imie ;-) a woj.mazowieckie ;-) i szczerze wątpię aby była ta sama, bo po naszym rozstaniu wyemigrowała z rodzicami do Szwajcarii. I właśnie jej wyjazd był głównym czynnikiem przez który nasz związek się posypał. Byliśmy razem w latach 2002-2006, więc sporo wody w Wiśle upłynęło już od tamtych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha spoko no cóż życie trzeba szukac kobiety podobnej lub otwartej na nauke i można miec nawet lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś znałam takiego inteligenta ale ale czas pokazał że był bardziej fałszywy niż wrażliwy ;) Pozdrawiam każdego aktorzyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do McDagget wczoraj Ja jestem w związku z dziewczyną, z którą robimy w zasadzie wszystko łącznie z seksem grupowym. Nie ma dla nas żadnych tematów tabu. Nie rozstaliśmy się, a związek przetrwał bo mając na uwadze jej wspaniałe walory z tej dziedziny musiałem się zmienić w innych dziedzinach nie związanych z łóżkiem. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z taką się rozstać to życiowy błąd dziś się "szanują" kobiety robią to na leniwca z wieloma facetami czy są w związku czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×