Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Usługi seksualne a uzależnienie

Polecane posty

Gość gość

Od pewnego czasu mam dość całego zachodu związanego z podrywem kobiet, trafą mnóstwo mojego czasu a sex nie zawsze jest. Pomyślałem sobie o tym by skorzystać z usług pewnych pań, gdyż nie będą one narzekały, strzelały fochów tylko robiły to co mi będzie sprawiało przyjemność i ogólnie będą bardzo miłe. Boje się jedynie, że się mogę uzależnić i że tak mi będzie z nimi przyjemnie, że już na normalne kobiety nie będę zwracał uwagi . Jak myślicie, czy można się uzależnić od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można. Nie musi tak być ale to wielce prawdopodobne. Pewne rzeczy , sytuacje wkodowują się w człowieka. Jestem po lekturze artykułów o więźniach. Większość przyznaje, że po odbyciu kary ma problem z relacjami seksualnymi. Przymuszeni sytuacją do masturbacji, do zaspakajania się pod konkretne bodźce ( świerszczyki) mieli problem z żywą, realną kobietą. Ten sam mechanizm dział a w innych sytuacjach. Nauczony łatwego seksu, takiego, który nie oczekuje zaangażowania, jesteś wystawiony na kłopoty o których piszesz. Nie musi się tak stać ale może. Bo taki seks to zawsze substytut. To coś z gruntu oszukane. Dający łatwe rozwiązania na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×