Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki macie kolor mebli w salonie i kuchni? Jakie kupić białe czy drewniane?

Polecane posty

Gość gość

Jakie macie meble w salonie? Urządzam dom i tak jak najpierw byłam nastawiona na białe meble tj. komoda, stolik kawowy, szafka pod tv i witryna na książki, tak teraz się waham. Czy te białe meble nie wyjdą zaraz z mody? Meble z litego drewna też są piękne i chyba ponadczasowe. Widziałam cudne z palisandru, dębowe i z akacji. Na co się zdecydować? W kuchni będę mieć białe meble a przy nich stół z litego drewna + drewniane krzesła. W przedpokoju mam białą szafę na wymiar, wtapiającą się w ściany. Zatem myślę, że cobym nie wybrała to będzie spójne ze sobą. Dziewczyny jak macie urządzone salony, jaki kolor mebli i jaki kolor mebli w kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam białe meble w pokoju dziennym, ciepły kremowy odcień. W kuchni też białe szafki w ciepłym odcieniu, bo bieli laboratoryjnej nie lubię, jest za zimna. Biel tez jest ponadczasowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto pracuje na te wasze meble i salony .... Biedni mezowie tyraja a wy k******y siedzicie cale dnie na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chyba ty ja pracuje tak jak i mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A kto pracuje na te wasze meble i salony .... Biedni mezowie tyraja a wy k******y siedzicie cale dnie na necie x zazdrościsz ze ktoś się dorabia i ladnie urzadza a ty kisisz się na 40m2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem białe meble jeszcze długo będą modne, dlatego, że można bardzo łatwo zmieniać wystrój pomieszczenia poprzez zmianę dodatków w różnych kolorach. To jest spora zaleta. Jak szukasz czegoś ciekawego to zajrzyj zwłaszcza na http://lepukka.pl/ tam masz sporo niebanalnych mebelków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w salonie mam białe, w kuchni kremowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam białe meble i w kuchni i w salonie :) komoda, regał na książki, stolik kawowy i duży stół. Do tego szaro biały narożnik ułożony w formie C, szare krzesła i jasnoszary dywan gładki. Białe zasłony i białe świece. I jest pięknie,czysto i jasno. Jak najbardziej polecam biały kolor mebli i dodatków. Do tego ciemna podłoga wenge w całym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam białe meble w kuchni i dębowy blat, pomiędzy meblami lazurowe płytki. Sciany mam jaśminowe. W salonie mebli jako takich nie mam - jedynie granatowo-szary narożnik, stół sonoma, białe krzesła, biało-sonoma komodę i białe półki-kubiki na ścianie. W oknach białe rolety w granatowo-zielone kwiaty. Dwie ściany ciemnoniebieskie. Mimo to jest jasno i czysto. Fakt, białe meble w kuchni to może nie najlepszy pomysł, ale wizualnei wygląda super. Jak będę miała kasę, to dokupię mebli do salonu - chcę białą komodę i biały stolik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam białą kuchnię (a raczej aneks, tylko taki schowany troche)z dębowym blatem, stół dębowy, krzesła również, z tapicerowanymi siedziskami a w części "salonowej" dębowe: komodę, szafkę pod tv i witrynę. Reszta pokoi-dla dzieci i sypialnia meble białe. Białe meble są ładne i modne, ale drewno na pewno nigdy nie wyjdzie z mody, a przy białych ścianach nie będzie przytlaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasamosiaaaa
Najlepsze rozwiązanie? Kupić białe meble z elementami drewnianymi :) ja mam takie: https://www.aaaameble.pl/mebloscianka-salerno na żywo prezentują się rewelacyjnie, nie widać na nich kurzu a fronty wystarczy raz na tydzień przetrzeć szmatką. No i te kształty... idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnia venge salon orzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz od paru lat jest taki szal na białe meble ( + szarosci), ze nie ma cudów, wyjdzie z mody, juz to widze w pismach wnetrzarskich - no bo ile moze byc identycznych wnetrz? W naszych warunkach nie wymienia sie mebli co chwilę, w zwiazku z tym postawiłam na sylowe stare meble - przynajmniej ni wyjda z mody, a cena nie taka duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

a co myślicie o drewnianym stole w kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Drewniane meble to jeden z najlepszych wyborów jakiego można dokonać, dlatego TAK zdecydowanie warto. W salonie Bomarmeble mają bardzo ładne i solidne drewniane stoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×