Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania 32

FedEx jak traktują klienta

Polecane posty

Gość Ania 32

Skusiłam się kolejny raz na zakup w Decathlonie... zamówienie złożyłam 19. Dostawa 21, czyli dzisiaj. Płatność przy odbiorze... Ze mi bardzo zależało wzięłam wolne, aby nie było, że przez godzinę kogoś nie będzie w domu i nie odbierze paczki... Rano sprawdzam status wysyłki. Przesyłka w samochodzie, czyli kurier dotrze... Liczyłam że będzie około 15... O 16 zaczęłam się denerwować, sprawdzam status, a tu o 14.58 info, że paczka wróciła na magazyn FedExu... Szlak mnie trafił... Bo kuriera NIE było... Mieszkam na uboczu miasta... powiedzmy pomimo, że jeszcze w miejscowości, to trzeba przejechać na tzw. drugą strony - tu jest tylko kilka domów. I nie plułabym się o to gdyby to nie był ponowny taki przypadek... ostatnio wyłapałam moment i udało mi się zadzwonić do gościa poprzez centralę Fedexu, bo wtedy musiałam nagle na 15 minut wyskoczyć i dzwoniłam w sumie z pytaniem za ile gościa mogę się spodziewać... a ten jak sie okazało właśnie był na wylocie z miejscowości i próbował mi wcisnąć, ze ja mam do niego dojechać... po lekkiej awanturze dowiózł paczkę... dzisiaj nie dowiózł w ogóle... Dla mnie to już o jeden raz za dużo... mógł zadzwonioć, że coś się stało. Dlatego ostrzegam... Jak tylko możecie to unikajcie FedExu, szkoda nerwów z tak działającym kurierem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×