Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zasypiaja wasze 1,5 roczne dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Moje kołysanki w wózku i nie mogę jej za nic tego oduczyć, jak ja położę w łóżku wstaje i się rzuca nie zaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie, od samego początku w łóżeczku, jest odkładamy, dostaje swoje 2 Przytulanki, włączam kołysanki i śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 1,5 roczne blizniaki na drzemke (jedna dziennie) zasypiaja samodzielnie, po zupie odłozone do łózeczek, chwile pogadaja i spia na noc natomiast potrzebuja zwykle zebysmy z nimi chwile polezeli - tzn maz lezy z jedna, a ja z druga, cos im nucimy, opowiadamy bajke i tak zasypiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje mleko i sam zasypia w pokoiku swoim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tez sama zasypia w swoim pokoju. Bez żadnych kolysanek, bajek itp. (nie uważam ze to cos złego) . Na dobranoc dostaje po buziaki od męża i ode mnie i juz slodko chrapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne kołysanki (chociaż czasem włączam, ale rzadko), światło, bujanie na rękach, wózek czy najgorsze- butelka z mlekiem/kaszką. Kładę do łóżka, buziak, papa i tyle. Śpi w pokoju razem z niespełna 4 letnim bratem. Czasem wstanie, coś tam "pogada", czasem zawoła tatę. CZasem otworzy szufladę i wyjmie z niej jakieś ubrania, albo z drugiej strony łóżeczke weźmie jakąś książeczkę z półki.. CZasem zasypia w kilka minut, czasem się pokręci w łóżeczku- zależy. Generalnie wieczorem nie ma problemów. Szybko zasypia. W dzień różnie (śpi raz 2,5-3h)- jeśli kiepsko spał w nocy, albo wcześnie się obudził, jest zmęczony- zasypia w kilka minut. Jeśli dłużej pośpi, albo spał całą noc bez pobudki, albo nie robił nic rano przy czym by stracił energię, albo za wcześnie go położę- to potrafi przez 10-40 minut cudować- wstaje rozwala te książki, wywala kołdrę itp. Trzeba przychodzić kilka razy i kłaść. Generalnie moje dzieci zasypiały same od małego, w łóżeczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest kwestia tego, że "ale mamy dobrze", tylko kwestia wyrabiania nawyków od samego początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dzidzia najlepiej zasypia na spacerku w wózku:) Mam Anexa Sporta jak mogę polecić bo ma super amortyzację i kokosowy materacy. Dzidzi Spi się idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze wam ,moja usypia dopiero o 1 w nocy i to jeszcze z kolysaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 20 odkładamy córke do łóżeczka i sama zasypia ze swoimi misiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Od początku próbowałam uczyć dziecko samodzielnego zasypiania i nic z tego- wiec to nie jest kwestia nawyków niestety, dziś ma prawie półtora roku i trzeba z nim leżeć głaskać , „ sisiać” i tak milion razy wstaje chociaż już slania się na nogach i stęka ale i tak jest postęp bo do 7-8 miesiąca zasypiał tylko w nosidle i to trwało nawet 40 minut... jak nauczyć żeby sam zasypiał u siebie w łóżeczku ? Zostawianie samego w pokoju nie wchodzi w grę bo zaraz jest histeria ( podejść było pare tygodni) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

Po kapieli, myciu zebow syn jest odkladany do lozeczka. Zasypia sam bez smoczka, ma tylko pieluszke-przytulanke. W pokoju spi ze swoim 3,5 letnim bratem. Siedze w pokoju dopoki nie zasna. Zasypiaja w ciagu 15 min miedzy 19.30 a 20.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kch

Moja córka zasypia na moim łóżku, dość długo jej schodzi, wierci się, gada, śmieje, 100 razy wstaje i znowu się kładzie. Jak już usnie przenoszę ja do łóżeczka, czasem sie budzi i muszę jeszcze chwilę z nią zostać. Nie zamierzałam nigdy uczyć samodzielnego zasypiania bo uwielbiam z nią siedzieć wieczorem, widzieć jak zasypia. żałuję że na razie nie lubi jak jej czytam bo nie mogę się doczekać wieczornego czytania:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×