Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ubiór ciężarnej na weselu

Polecane posty

Gość gość

W sobotę, 29 ślub i wesele kuzynki mojego męża. Mam problem z ubiorem. Jestem w ciąży, 8 miesiąc, wiem, że mężowi zależy aby być obecnym na tej uroczystości, ja czuję się bardzo dobrze i nie chcę odmówić udziału, ale... Od miesiąca szukam jakiejś kiecki specjalnie na tę okazję i nic mi nie odpowiada. Dzisiaj moja szwagierka podpowiedziała mi strój - czarne leginsy, czarne body i zaproponowała mi pożyczenie swojej tuniki. Tunika śliczna, luźna, lekka jak mgiełka, mozajka seledynowo - biała, długość różna - do połowy łydki i za kolana - niesymetryczna. Zastanawiam się jednak, czy w takim stroju wypada pokazać się na weselu - brzuszek dość pokaźny, a leginsy chyba nie na tę okazję. Jest to jednak jedyny strój, który do mnie "przemawia". Co o tym myślicie? Mogę się tak pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli przez miesiąc nic nie znalazłaś, a czujesz sie w tym dobrze, to idź. Trudno coś doradzić, nie wiemy, jak to wygląda. A jeśli cafe powie, że nie wypada, to co? Nie pójdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że możesz spokojnie iść w tych leginsach,bo jak piszesz,tunika jest dość długa więc okrywa brzuszek i uda,będziesz czuć się komfortowo.spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pójdę, ale będę się czuła jak zdeformowany kopciuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, te leginsy najbardziej mi doskwierają, bo góra ok. Mam ciążowe dżinsy, ale to wdzianko jest bardzo delikatne, prawie przezroczyste i się do dżinsów kompletnie nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może uda Ci się znaleźć sukienkę o kroju empire? Dobrze się w tym wygląda w ciąży. Jakoś mi legginsy na wesele nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×