Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magkaa89

bukiet ślubny z lizaków

Polecane posty

Cześć,mam pytanie co myślicie o bukiecie ślubnym z lizaków ? taki sam będzie dla świadkowej i butonierki dla młodego i świadka (też z lizaków) a na stołach będą wiązanki lizakowe. Tak że lizaki będą też i w dekoracji sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od charakterów osób, które biorą ślub. Jeżeli są znane z lekkiego poczucia humoru to czemu nie, wkoncu cos innego niz tradycyjne bukiety ślubne. Zależy też czy te "bukiety" bedą pasować do wystroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysł może i fajny ale chyba nie na tą uroczystość ..ale co kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I będziesz tymi lizakami rzucać podczas tak zwanych oczepin? Opanuj się, rzeczywiście jest to bardzo tani pomysł, ale to chyba już lepiej maleńki bukiecik fiołków. Bo jeśli chcesz koleżanki pozabijać na weselu, podczas rzucania, to zrób sobie bukiet z flaszek wina. A w środku ogromny szampan, ten to narobi spustoszenia, jak nim rzucisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magkaa89
Nie mam zamiaru rzucać bukietem podczas odczepin (jakiś dziwna moda na to, sorry alei się to nie podoba) tylko welonem. Tak więc nikogo nie uszkodzę. Prepa, raczej posiadamy nie typowe poczucie humoru. Poza tym to coś całkiem innego. Nie chodzi tylko o cięcie kosztów, ale o to że sami dekorujemy salę tak więc nie chciałabym wszystkiego zostawiać na ostatnią chwilę, a taki bukiet i dekoracje mogę zrobić z większym wyprzedzeniem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze bukiet z piór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ważne, jakie są twoje intencje. I tak wszyscy potraktują to jako dziwactwo (chyba że sukienkę masz z worków po mące). A tak naprawdę każdy policzy ile na pomyśle zaoszczędziłaś w porównaniu do tradycyjnej wiązanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie by bukiet z lizaków pasował ale na ślub przedszkolaków. To twoje wesele i twoja decyzja, ale pomysł jest dziwaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×