Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona zasypia przy analu...

Polecane posty

Gość gość

Czy to nie dziwne żeby żona zasypiała przy analu który lubi na równi z seksem normalnym zaczęliśmy go próbować 6 lat temu i przypadł do gustu często gdy jest zmęczona woli nawet anal niż normalny kochamy się średnio co dwa dni ona 26lat ja 29 lat po ślubie 3 lata i roczne dziecko w ciąży przez pół roku tylko anal i po ciąży 4 miesiące(można się znudzić...),anal kojarzy się jej z czymś przyjemnym bo zaczyna się masażem ok.1 godzinki ona w tym czasie się relaksuje i po 10-15min zasypia po ok.pół godzinki zaczynam pracować na dupcią żeby rozluźnić tj.paluszek,dwa paluszki,czasem 3 paluszki a na koniec wkładam korek analny sporej średnicy i to wszystko podczas jej snu nic jej nie rusza a jak już ją obudzę to zdziwiona że tak szybko ta godzinka minęła i kiedy włożyłem ten korek do dupci bo nie czuła nic,obudzona odrazu wypina się na pieska,wyjmuję korek,wkładam sprzęt po same jajka ok.19cm jest luźno bo dupcia przygotowana i znów nalega żeby położyć się na łyżeczkę i ją pomasować jeszcze i znów zasypia z sprzętem w środku włożonym do końca,na godzinę czasem dwie...mogę robić co chcę ruszać się.posuwać ją lekko,oglądać filmy a ona śpi...czy to normalne bo nie wiem jak inni czy doszliśmy już do takiej wprawy że sprawia jej to tylko przyjemność dodam że pracuje zmianowo po 8 godzin umysłowo...zawsze finał jest w środku a często nawet jak jest normalny seks to i tak lubi żebym kończył w dupci bez przygotowywania w pozycji jakiej chcę,normalny seks jest bez masaży i spania,analik zawsze masaż i spanie,oczywiście przeważnie lubi mnie kusić stroikami,pończoszkami i pasami do pończoch,makijażem,okularami,szpileczkami ma tego cały arsenał...macie podobnie proszę o opinie bo nie wiem co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do lekcji bo jutro szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już dawno stwierdzono istnienie nerwu łączącego oczy z o***tem - dowodem jest to, że jak się komuś wsadzi pałę bejsbolową w o******cę to oczy się szeroko otwierają, a jak się wbije gwoździa w oko to otwiera się o******ca i odchody wylatują na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies zrodlo? czy to tylko niestety twoje wymysly po pijaku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle ten sam zbok, pisze o tym samym, w kolko, Same wyssane z palca bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam wypociny typowego ,,wali gruchy" to zaczynam być za aborcją.Daj debilowi kalkulator to telewizor będzie nim próbował włączyć.Przestań się onanizowac bo się matka podłogi nie domyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wjeżdzaj w dupkę na suchara to nie zaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×