Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sala weselna

Polecane posty

Gość gość

Witam,poszukuję sali weselnej w świętokrzyskim i mam pytanko czy możecie mi jakąś polecić? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony polecam Ci hotel http://www.dworchoiny.pl/ w Świdniku. Mają naprawdę genialne warunki a przy tym atrakcyjne promocje cenowe. Sprawdź koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annakaraa
A może wesele w górach :)? byłam na przepieknym weselu zorganizowanym wq hotelu Nosalowy Dwór. Naprawdę zakochałam się! Moje też planuję właśnie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o okolice Gorzowa Wielkopolskiego, to piękna sala jest w Pałacyku Łąkomin. Rewelacyjne miejsce, i mają świetne jedzenie, nasi goście do dzisiaj wspominają razem z nami ten dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktos się rzglądał za salą w łodzi, to bardzo polecam Venge. Moja siostra miala tam swoje wesele i wszystko przebiegło bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie też koniecznie na salę w krakowie, w hotelu best western efekt express. Jest to bardzo ładna i elegancka sala. Idealna na przyjęcia weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotel Piast Kraków
Osoby poszukujące sali weselnej w Krakowie zapraszamy do Crown Piast Hotel & Park :) Do dyspozycji par oddajemy nie tylko naszą salę w restauracji, ale także piękny i duży ogród, który widział już niejedną ślubną uroczystość ;) Tak wyglądała jedna z ceremonii zorganizowanych w naszym ogrodzie https://www.youtube.com/watch?v=vxK79zHESvg Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej http://hotelpiast.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Łódź to bardzo fajna sala jest na tomaszowskiej, nazywa się Venge. Kilku moich znajomych miało tam wesela i powiem wam że organizacyjnie wszystko świetnie, dopięte na ostatni guzik. No i klimacik jest tam świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salę weselną w Supraślu: Lipowy Most. Jest tam dobre jedzenie, miła obsługa i wybór jeżeli chodzi o salę (na duże i małe wesele). Piękny dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że cała polska doradza:D jesli dla odmiany chcesz zapoznac się z jakąs salą ze świętokrzyskiego, najbardziej aktualny wykaz lokali znajdziesz na http://www.gdziewesele.pl/swietokrzyskie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie świętokrzyskiego to fajna sala jest pod samymi Kielcami w Miedzianej Górze http://bobrza.pl/ - Bobrza - autentyczny stary dworek, cudneeee miejsce, z klimatem. Siostra organizowała tam wesele i wszystko było zapięte na ostatni guzik, świetnie zorganizowane, dobra kuchnia, ogólnie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki poleceniu koleżanki z pracy własnie wybrałam z narzeczonym Salę Kryształową. Jesteśmy po rozmowie i oprowadzeniu po obiekcie. Termin dopiero na maj 2018 ale już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My organizowaliśmy nasze wesele według własnego planu i upodobania, udało nam się tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Salę zarezerwowaliśmy w krakowskim hotelu best western efekt express. Ładna i duża sala, bardzo elegancka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super sale są na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na weselu w www.siodmeniebo.info i polecam to miejsce. Ma swój klimat, obsługa jest przesympatyczna, pyszne jedzenie i w ogóle wszystko na plus. Swoje własne też tam zorganizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniejsze wesele, na jakim byłam odbyło się w www.gosciniecwczuszowie-ad.pl. Klimat i atmosfera tego miejsca powala z nóg. Dodatkowo niebiańskie jadło i przesympatyczna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super wykaz sal z całej polski znajdziecie na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam swoje wesele w best western efekt express w krakowie. Według mnie to przepiękna sala, bardzo elegancka. Taka na wytworne wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie zrobił bardzo duże wrażenie Pałac Wiśniewski w piekarach śląskich. Uważam, że w środku jest pięknie i bardzo elegancko. T takie miejsce na wesele z klasą, pełne elegancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim poszukującym ciekawego miejsca na swój wymarzony dzień polecam Zajazdu u Przemka. Znajdują się tam dwie eleganckie sale- Kryształowa i Brylantowa. Jedzenie jest zawsze przepyszne i różnorodne. Bardzo dużo miejsca dla gości przy stołach jak i na parkiecie. Na zewnątrz budynku jest również ładnie i przytulnie. Dużym udogodnieniem jest możliwość zarezerwowania noclegów na miejscu. Polecam wszystkim. salakrysztalowa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim z województwa Świętokrzyskiego mogę polecić dworek weselny www.bobrza.pl Miałam tam wesele, które było świetne. Wszyscy goście się dobrze bawili, a catering zapewniony przez dworek był pyszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna Owca w Nowym Targu to bardzo fajna chata z bali, cała drewniana, w środku ma piękne rzeźby. U nas bardzo dobrze spisali się jeśli chodzi o organizację wesela. Wszystko odbyło się profesjonalnie, było dobrze pomyślane, obsługa na piątkę, jedzenie przepyszne. Pod tym adresem jest ich szczegółowa oferta weselna http://czarnaowca.com.pl/oferta-weselna.pdf warto się zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka7
a może Kraków i Stara Zajezdnia? :D byłam tam niedawno na weselu mojej kuzynki i to było chyba najlepsze wesele na jakim byłam :D sala, jedzenie, obsługa, no wszystko było świetne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziakkkk12
A jak duze wesele bedzie? Ja mialam male, kameralne i wyprawiałam na Filipa 18. Cudowny, elegancko-artystyczny klimat i przeypszne jedzenie. Wyszo idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wesele organizowałam w www.siodmeniebo.info. Sala przepiękna, obsługa bardzo życzliwa i sympatyczna. Jedzenie idealne, a ceny od osoby konkurencyjne w stosunku do innych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zainteresuj się ofertą od www.palacwkonarach.pl . Jakiś czas temu miałam okazję uczestniczyć w weselu, które zorganizowała tam znajoma. Na miejscu czekała na nas wyjątkowa atmosfera, pyszne potrawy a co najważniejsze sala, która była w stanie pomieścić do 500 osób! Nie wspominając o bardzo komfortowych warunkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×