Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szykowny garnitur dla Pana Młodego, gdzie kupić??

Polecane posty

Gość gość

Hej przygotowujemy się z narzeczonym do tego najważniejszego dnia w naszym życiu ;) i oto przyszedł czas na wybranie strojów hihi stąd moje pytanie gdzie kupowaliście garnitur dla Pana Młodego?? Czy możecie polecić jakieś dobre sklepy, gdzie dostaniemy coś więcej niż tylko klasyczny garnitur ;) mój narzeczony wie na pewno, że w tym dniu nie chce iść w klasykę i wyglądać jak połowa gości. Chce się wyróżniać :) mam nadzieję, że polecicie nam fajne miejsca, gdzie będzie mógł "spełnić" swoje marzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim można iść do krawca. Ostatnio trochę chodziłam po sklepach, ale wszędzie raczej klasyka. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Mazowsza, to w Warszawie są takie dwa garniturowe "zagłębia" - w Modo i na Marywilskiej (tylko u Polaków, nie Wietnamczyków). Duży wybor byl też w Maximusie, ale nie jestem pewna, czy tam wciąż jest czynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krawiec, który dopasuje. A jeśli nie, to zależy, gdzie mieszkasz. Na pewno nie sklep internetowy. Musi być sklep z garniturami (broń boże internet) i najlepiej z krawcem, który ewentualnie poprawi fabryczny wyrób. Twoje pytanie jest o tyle bez sensu, że jeśli mieszkasz w Rzeszowie, to raczej ofertami w Szczecinie nie będziesz zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy w okolicach Krakowa (60 km dokładnie) więc faktycznie Szczecin nie jest za bardzo po drodze :/ ale dzięki za rady :) jeśli chodzi o krawca to może i jest to jakiś pomysł o ile oczywiście wcześniej mój narzeczony bedzie mógł zobaczyć i przymierzyć coś chociażby podobnego bo tak ze zdjęcia w ciemno na pewno nie kupi...On jest z tych bez wyobraźni ;) który wszystko musi dotknąć i sprawdzić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją sukienkę ślubną kupiłam w salonie Evita w Tychach i tym sposobem dowiedziałam się, że posiadają również ofertę mody męskiej :) mój narzeczony odwiedził kilka sklepów, ale finalnie zdecydował się na zakup garnituru firmy Wilvorst właśnie w Evicie. Może spróbuj tam z tego co wiem mają również swój sklep w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta
dziewczyny czy orientujecie się kiedy są targi ślubne w Katowicach i czy jakiś salon na śląsku ma w tym dniu dni otwarte ?, bo z tego co słyszałam to na takich dniach otwartych można kupić suknię ślubną z rabatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magda
mój narzeczony swój garnitur ślubny kupił w Evicie w Katowicach, zależało nam żeby jako Pan młody wyróżniał się spośród gości i myślę że trafiliśmy do odpowiedniego salonu , Panie pomogły nam dobrać dodatki i mój już teraz mąż wyglądał super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda,fachowa pomoc przy takich wyborach jest niezbędna :)Ja z moim mężczyzną byliśmy w poszukiwaniu garnituru w galerii,ale jak się okazało obsługa w tym salonie słabo wypadła:/Dlatego wrócimy do salonu Evita,bo wiemy,że tam spełnią nasze oczekiwania jak kiedyś kiedy zamawialiśmy garnitur na ślub brata.Polecam tą jeśli chcesz wyglądać szykownie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc erwin
cos w tym jest bo ja tez zamawiałem garnitur w evicue w katowicach nooo z 6 lat temu na swój ślub,teraz miesiąc temu od razu tam skierowałem kroki bo by,łem świadkiem na ślubie siostry,zaskoczyło mnie że panie w salonie mnie poznały,przywitały i oczywiście kupiłem taki troszkę inny z tzziakko ale fajny,bo nietuzinkowy,polecam ten salon i dopasowanie jest na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×