Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnamariola

hosting sklep internetowy

Polecane posty

Gość gość
Polecam Hekko jako pewniaka. Ale nie każdy sklep da sobie radę na koncie dzielonym. Powiedziałbym, że zdecydowana większość wymaga chociaż VPSa, a część dedyka. Sklepy to jednak kawał skryptu, plików i mocne obciążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartSimpson
Ja ostatnio brałem udział w testach usług Home.pl i jestem zadowolony z ich efektów. Wszystko tak jak powinno być! Dostępność usług, wsparcie i możliwość powiększenia swojej wiedzy na blog.home.pl warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam hosting w Hekko. To niezawodna, stabilna usługa, która nie sprawia problemów. Działamy na niej od dosyć dawna, plusów wiele, ale przede wszystkim - niezawodność, stabilność. Ale testujcie - przecież testy są darmowe, można to łatwo sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gastra
Również polecam samodzielny hosting. Stawianie strony możesz pozostawić specjalistom w branży, ale żeby umieć odnaleźć się w kodowaniu czy generalnie znać całą specyfikację warto rozejrzeć się również za książkami o html. Znalazłam ciekawy ranking, który może pomóc w wyborze najlepszej: :) https://www.digitalo.pl/wiadomosc/ksiazka-o-html-jaka-najlepsza-ranking-polecanych/5749/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VPSa w hekko można testować, ale bardzo prawdopodobne, że sklep normalnie sobie poradzi na koncie dzielonym. Moje doświadczenia pokazują, że sklep musi mieć zapewniony perfekcyjny serwer. Dopiero wtedy usługa będzie działać jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyślcie przede wszystkim czy aby na pewno hosting... a może vps? Bo jednak sklep wymaga porządnych parametrów ku temu, żeby strona jakoś solidnie działała. Pilnujcie tego - usługa nie może być w żaden sposób przypadkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam działanie Hekko, bo to niezawodna usługa, za małą kasę. Od wielu lat tam jesteśmy, ale pod sklep to ja polecam przetestowanie u nich VPSa. Konto dzielone z wymagającym sklepem raczej sobie nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od bardzo dawna, nieustająco - Hekko. Mała kasa, niezawodność, fajne parametry. Nie mamy problemów. Serwer działa niezawodnie, solidnie. Ale oczywiście to zawsze kwestia dopasowania usługi pod wasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam stronę w netbomb.pl i z przyjemnością mogę polecić ten hosting. Niezawodny i można z certyfikatów ssl za darmo korzystać. Bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich poszukujących hostingu pod sklep online zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: www.futurehost.pl/serwery-www#pakiety. Mamy przygotowane specjalne pakiety w atrakcyjnych cenach, dedykowane małym i średnim e-sklepom. W przypadku rozrośnięcia się biznesu, zmiana pakietu na wyższy łączy się jedynie z dopłatą różnicy w cenie. Do wykorzystania jest także kod rabatowy FH50, który upoważnia do 50% rabatu, czyli od kilkudziesięciu do kilkuset złotych oszczędności. Do tego w promocji równie często wybierany certyfikat SSL (bezpieczny adres dla Twojego sklepu internetowego) www.futurehost.pl/certyfikaty-ssl. W razie jakichkolwiek pytań, koledzy i koleżanki z BOK chętnie udzielą wszelkich odpowiedzi: www.futurehost.pl/kontakt. Z pozdrowieniami, Zespół Futurehost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko to pewniak - solidny, niezawodnie działający serwer, który nie sprawia żadnych problemów. Tyle lat, co my tam działamy... Coś pięknego, kawał historii i solidnej usługi. Ale oczywiście - po to macie testy żeby łatwo sprawdzać to, jak ten serwer działa i nie sprawia problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosting www pod sklep? Nie mam przekonania, może nie dać rady. Raczej lepszym wyborem będzie po prostu VPS. Konto dzielone może nie dać sobie zwyczajnie rady. Ale spoko, testujcie. Wydaj mi się, że w momencie kiedy sklep będzie miał większy ****** tak będziecie musieli się przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek6
Moim zdaniem Firehost działa niezawodnie i nie sprawia problemów, więc nie widzę powodów do tego, żeby korzystać z innej usługi. Skoro ta działa jak powinna, to po co mam kombinować z tym zagadnieniem? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbelas
Wspomniał ktoś o Hekko i też sądzę, że to dobry wybór. Pakiety mają niedrogie, na przykład średni kosztuje 116zł za rok, a na sklep internetowy będzie idealny. Do tego na blogu mają dostępny kod rabatowy, który daje 50% zniżki na usługi hostingowe. Uważam, że warto wypróbować za taką cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erissa
U mnie Firehost działa jak należy. Niezawodnie, solidnie, dobre parametry. Kawał solidnego hostingu, taniego, działającego jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej VPS, ale spokojnie - na Firehost mają całkowicie darmowy test.
Zatem koszty serwera wcale nie muszą być takie wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROmek

Ten Firehost nadaje się, pod postawienie na nim sklepu WWW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecę hosting od IQ (iqhost.eu). Jak na razie mogę tylko ich zachwalać. Przyznam że trafiłem do nich z polecenia znajomego informatyka, bo raczej się nie słyszało o tej marce wcześniej, jest dużo innych bardziej popularnych które też sporo kasy inwestują w reklamę, mają swoje billboardy i reklamy. Ale tutaj mi się podoba. Elastyczny skrojony na miarę i niezawodny hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codek

Pewnie, że warto postawić na Firehost, bo to działa niezawodnie. Mamy tam sporo stronek, nie ma z nimi żadnych problemów, ale to wszystko musi być przemyślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janik

Na pewno Firehost - kwestia jedynie dopasowania wersji rozwiązania. Wiadomo, że nie wszędzie musi pasować to samo, co nie? Ale tam macie VPS-a, którego można testować całkowicie za darmo i już na tej podstawie możecie dojść do pewnych wniosków. To już powinno być OK nawet pod spory sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julian

My działamy na hostingu od nazwa pl i bardzo dobrze nam się sprawdza, a żeby Cię nie skłamać to chyba już 3,5 roku tak korzystamy. Więc kawał czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×