Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnamariola

hosting sklep internetowy

Polecane posty

Gość gościnnamariola

Zakładam własnie z nowym rokiem sklep internetowy, zabawki, ubranka dla dzieci. To trochę nowość ale korzystał ktoś z hostingu seohost SSD? Cena wydaje się ok, a zależy mi na jakości co bym się za miesiąc nie denerwowała że mam problemy ze stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelaangelika
zwykły hosting będzie tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajteki
Jeżeli spodziewasz się sporo ruchu w sklepie, to warto zastanowić się nad VPS, bo to jest chyba jedno z bardziej elastycznych rozwiązań, szczególnie gdy w przyszłości będzie trzeba serwer rozbudowywać. Sprawdź co w tym temacie oferuje nazwa: https://www.nazwa.pl/vps/. Dużym plusem vps w odróżnieniu od serwera współdzielonego jest też to, że nie jesteś w żaden sposób zależny od innych użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiasz wszystko na Hekko, powinno działać zdecydowanie stabilnie, usługa będzie jakościowa. Wszystko jest w zasadzie kwestią dopasowania pod oczekiwania, ale ogólnie serwer nie musi mieć cudownych parametrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnamariola
@angelaangelika masz rację. Ale nie zawsze oszczędzone kilka zł jest właściwe. Orientowałam się właśnie w temacie, w porównaniu do możliwości seohost nie daje takiej dużej różnicy miedzy usługami. Zależy mi na tym żeby od początku wszystko działało jak trzeba i nie było problemowe dla użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martysia43
Znalazłam tutaj http://sprytnafirma.pl/dhosting te wypowiedzi kiedy chciałam skorzystać z oferty dhosting, także wam też polecam tam zajrzeć przed kupieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz_butysklep
pod hosting sklepu moim zdaniem tylko chmura bo możecie dostosować koszty do odwiedzin sklepu. Ja na przykład korzystam z digitalocean i sobie chwale. w najblizszym czasie bede testowac pare VPS w Polsce (bo szybsze wczytywanie) i wlasnie dhosting.pl z tym ich elastycznym hostingiem bo poleca ich moj webmaster co poprawia mi czasami sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod sklep internetowy to bardziej SSD polecam. Trochę drożej wychodzi, ale jest o wiele wydajniejszy. Chociażby seohost ma taki w swojej ofercie. A teraz jeszcze do poniedziałku 50% upustu na hostingi dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również uważam, że wystarczy Hekko. Mają kawał solidnej usługi, są niezawodni, ich serwer działa szybko, ale przecież wiadomo, że takie tematy w każdym przypadku po prostu wymagają racjonalnego dopasowania, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno plus dla tego serwera za niezawodność. Bo tyle lat, ile jestem na hekko, nigdy nie zdarzyło się cokolwiek złego. Raczej przeciwnie, serwer działał pierwsza klasa, stabilnie, niezawodnie i to uważam za jego największy plus. A wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internetowy Stasiu
Hosting jak hosting, raczej większość jest do siebie podobna, mogę polecić na jedynie linux. A co do twojego sklepu to masz już stronę stworzoną czy dopiero o tym myślisz? Fajne są sklepy stworzone na Prestashop, proszę sprawdzić http://twistys.pl/2017/02/21/prestashop-to-jest-proste/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tylko pracował z tymi facetami https://hostovita.pl . Mają dobre wsparcie i zakresu. Nie są one wysokie ceny. Spotykam wielu ludzi, którzy korzystają z ich usług. To mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze jest potzrebny VPS, ale w zdecydowanej większości przypadków raczej tak. Nasz sklep stoi na koncie dzielonym i nie widzę tutaj specjalnie potrzeby zmian, całość działa naprawdę solidnie, więc po co tutaj kombinować? Mowa o podstawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej po testach widać czego potrzebujesz - jeśli sklep mimo ruchu i dużej ilości produktów działa sprawnie, to może dacie radę na sharedzie, ale jeśli coś, będzie zwalniało, to radzę jak najszybciej odpuścić sobie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_kubafr
jak dla mnie to ceny hostingu są mniej więcej na zbliżonym poziomie cenowym, więc przy wyborze sugeruję kierować się przede wszystkim jakością obsługi i poziomem wsparcia technicznego. Nie każdy jest informatykiem i sam potrafi sobie poradzić z naprawą. Życiu pracowałem z kilkoma firmami i nie wspominam tego za dobrze. Dopiero jak 3-4 lata temu przeszedłem do futurehost to przestałem się przejmować czy strona będzie działać. W razie problemu 90% spraw załatwiam jednym telefonem, który trwa 5-6 minut. Jeśli ktoś chce otrzymać 10% rabatu na ich usługi to może skorzystać z linku: http://futurehost.pl?a=2745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosting www w Hekko. Czy potrzebny VPS? Moim zdaniem wszystko jest kwestią dopasowania pod usługę. każdy sklep jest inny - pod poważne, duże serwisy musicie mieć VPSa, albo dedyka, ale pod większość przypadków zdecydowanie wystarczający będzie zwyczajny shared.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dedyk? Tylko w wybranych przypadkach. Usługa działa znakomicie, jest solidna, niezawodna. Ogólnie kluczowe znaczenie ma dopasowanie parametrów. Postawcie to na sharedzie, to sami zauważycie, jakei są realnie wymagania. Czy to na pewno wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy VPS konieczny? W niektórych przypadkach tak, w niektórych przypadkach nie. Pewnie, że wszystko jest do ogarnięcia, pewnie wiele sklepów poradzi sobie na koncie dzielonym, jednak większość na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remek888
ja mam hosting z http://2hi.pl/ i sobie chwalę. najbardziej pasuje mi prosty, intuicyjny panel admin. mogę spokojnie zarządzać serwerem, choć nigdy wcześniej tego nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zaczynać od hostingu, a jeśli faktycznie będzie taka potrzeba, to wtedy możecie przejść na dedyka, albo VPSa. Na pewno odradzam rzucanie się od razu na jakąś konkretną usługę. Dla wielu sklepów naprawdę wystarczające będzie konto dzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto na Hekko. Jedynie musicie dopasować parametry pod siebie i to wszystko. Ich hosting działa pierwsza klasa. A czy potrzebny VPS? Wyjdzie w praniu, ale wiele sklepów można normalnie prowadzić na koncie dzielonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku pod sklep wystarczyło konto dzielone na Hekko. Wcale nie zawsze potrzebny jest VPS. Zazwyczaj naprawdę konto dzielone da sobie radę. Zresztą... po instalacji widzicie jak sobie radzi wasz sklep i ewentualnie zawsze można z dzielonego przeskoczyć na VPSa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie postawić na VPSa, ale rzeczywiście - hosting również sobie poradzi z wieloma sklepami. Oczywiście - usługę trzeba samodzielnie testować, robić sobie porównania i na tej podstawie ostatecznie je wybierać. Sami zauważycie, jak działają sklep i serwisy. O ile to nie jest coś dużego, to powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dzielone na Hekko wystarczy? Trudno powiedzieć - wiele zależy od danego przypadku, gwarancji nie daję. Ogólnie na pewno polecam ich serwer, ale może jednak VPS? tak czy siak - test jest darmowy. Sami musicie sprawdzić i ocenić, jakich parametrów potrzebujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zależy Ci na spokoju, to bez wątpienia skorzystaj z usług statnet, tam wszystko płynnie działa, nie ma niepotrzebnych "zwiech", do tego jakby co support zawsze gotowy pomóc. Tam poza czystymi vps'ami mają tez ofertę z administracją więc już w ogóle kwestie techniczne masz, że tak powiem z głowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosting? Na pewno Hekko. Jestem u nich od lat, wiem czego można się spodziewać, wiem że działają niezawodnie. Trzymam u nich wiele serwisów i jak na razie wszystko to spisuje się jak należy. Plusów wiele, ale tym największym jest niezawodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PapayaSong
A ja wsadzę kij w mrowisko i polecę hosting home.pl Teraz mają promocję i zarówno sam sklep jak i domenę do niego i hosting można testować za darmo do końca roku. Jak ktoś ma bakcyla programistycznego to może się pobawić w szukanie bugów i dodać ew. znalezione bugi na forum. Można wygrać 2000 zł na usługi home.pl lub hosting biznes na 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko, ale czy hosting? To już inna kwestia - pewnie w wielu przypadkach lepszym rozwiązaniem będzie VPS. Dzielone konto ma swoje plusy i minusy, ale nie z każdym skryptem sklepu po prostu sobie poradzi. Jestem u nich od lat - jakościowo jest ok, ale to sami musicie sobie dobierać jakość usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyre
Atutem firmy ROD w lublinie jest doświadczenie, które zdobyła realizując projekty dla dużych i małych firm, naszym celem jest ciągły rozwój i otwartość na nowe technologie. http://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×