Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Firma przemysłowa

Polecane posty

Gość gość

Witam! Szukam dobrego i sprawdzonego oprogramowania dla firmy przemysłowej. Co możecie mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella1234
Ja mogę Ci polecić: http://www.astor.com.pl/ - mój brat kupował tam kiedyś oprogramowanie do swojej firmy i był zadowolony. Z tego co wiem, to skusił się na system scada. Firma bardzo konkretna i z profesjonalizmem podchodzi do każdego klienta. Produkty wykonane z dobrych materiałów i dzięki temu ich systemy są niezawodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz dobrego oprogramowanie również przydadzą Ci się odpowiedni sprzęt. Może warto kupić na przykład manipulatory i chwytaki? Ostatnio widziałam bardzo dobrą ofertę na stronie http://www.manipulatory.eu . Sprzęt widać, że jest solidny i profesjonalny- dlatego myślę, że warto zaopatrzyć się w niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym powinnam pamiętać otwierając firmę przemysłową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodyy1
Tak na zapas Ci poradzę, że jeżeli otwierasz biznes przemysłowy to warto zainteresować się firmami, które dostarczają paliwa https://onico.pl/ . Onico to bardzo popularna spółka, która już w 2011 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych. Złożone zamówienie na paliwo, mogą dostarczyć Ci za pomocą dróg wodnych, lądowych - drogowych, lub kolejowych. Moim zdaniem taka elastyczność w dostawie jest bardzo profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz

Dobra firma od projektowania, montażu i napraw konstrukcji stalowych to www.smbwisniewski.pl/ Specjalizują sie w serwisie węzłów betoniarskich, sprzedają też części zapasowe. Bardzo dobrzy profesjonaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobra oferta jest między innymi na testbynet.com. Mają spore doświadczenie w branży i przygotowują dla firm rozwiązania z branży IT indywidualnie skrojone więc rzeczywiście oprogramowanie będzie na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melrose

W taśmy tkane i liny dobrej jakości zaopatrzycie się w www.techband.pl/ Taśmy i liny znajdują zastosowanie np. w budownictwie, sprzęcie sportowym i turystycznym, żeglarstwie, artykułach dekoracyjnych. W Tech-Band znajdziecie je w dobrych cenach. Jakość pierwsza klasa i szybka realizacja zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowak

Jakby wam były potrzebne solidnej jakości materiały montażowe to udajcie się do Intra z Łodzi. Tu macie ich stronę internetową www.intra.biz.pl znajdziecie tam wszelkie szczegółowe informacje. Firma w każdym razie bardzo solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzona firma od badań i pomiarów wyrobów, zajmująca się także projektowaniem urządzeń badawczych i aparatury pomiarowej, m.in. dynamometrów, to Centrum Techniki Okrętowej z Gdańska. To świetni profesjonaliści, specjaliści z dużym doświadczeniem i rozsądnymi stawkami. Bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×