Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ślub kościelny i wesele z dwójką małych dzieci :)

Polecane posty

Gość gość
Ech, ucięło mi, bo coś mi strona nawala. MIało być " i z wiarą powystrzelać wszystkich na widoku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ateiści nie uznają sumienia. To wierzący nie potrafią zrozumieć, że ono się może opierać na czymkolwiek innym niż nakazy jakiejś świętej księgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o sumieniu:zauwazylam ze osoby wierzace widza w kazdym czlowieku czlowieka.przewinelam sie przez liczne srodowiska i miejsca pracy i te ktore sa wierzace nie maja w zwyczaju dosrywania/zlosliwosci/tworzenia grupki przeciwko jednej wybranej slabszej.nie biora lewych zwolnien, sa kulturalniejsze w rozmowach tak zeby nikogo nie zranic, chcetniej pomoga bezinteresownie.To o czym mowicie, ze kazdy ma sumienie a chrzescijanstwo sobie zagarnelo, to chyba chodzi o prawo i dobre samopoczucie.zabijesz-idziesz na dozywocie/krzeslo elektryczne, ukradniesz-trafisz do pierdla, dokuczysz komus-on sie zemsci, oszukasz-spolecenstwo cie wyklnie.to raczej bardziej chodzi o wlasne bezpioeczenstwo, szacunek innych i zadowolenie z siebie niz autentyczna chec aby inni byli szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i nie wierzę, co tu siedzą za ludzie. Pytanie było proste - jak poradzić sobie z dwójką dzieci organizując ślub, a na forum pojawiły się same mohery piszące o Bogu. Jak szukacie tematów o religii to proponuję skorzystać z forum na blogach kościelnych. Jak szukacie tematów o ślubie i przygotowaniach weselnych to proponuję stronę: http://www.wesele-slub.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i nie wierzę, co tu siedzą za ludzie. Pytanie było proste - jak poradzić sobie z dwójką dzieci organizując ślub, a na forum pojawiły się same mohery piszące o Bogu. Jak szukacie tematów o religii to proponuję skorzystać z forum na blogach kościelnych. Jak szukacie tematów o ślubie i przygotowaniach weselnych to proponuję stronę: http://www.wesele-slub.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i nie wierzę, co tu siedzą za ludzie. Pytanie było proste - jak poradzić sobie z dwójką dzieci organizując ślub, a na forum pojawiły się same mohery piszące o Bogu. Jak szukacie tematów o religii to proponuję skorzystać z forum na blogach kościelnych. Jak szukacie tematów o ślubie i przygotowaniach weselnych to proponuję stronę: http://www.wesele-slub.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciemnota i raz jeszcze ciemnota.autorka zapytala o kwestie dzieci na weselu a wy jak padlinozercy rzuciliscie sie na nia jak sepy.gowno wiecie o dziewczynie i gowno wiecie jak tam sobie zyje.bierze sie dziecka na slub i wynajmuje opiekunke na pozniej by weselisko sie udalo i tyle w temacie.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze , że słucha się odgórnych rad z nieba a samowola w takich ważnych sprawach jak małżeństwo to nic dobrego i skutki tej samowoli płacą niewinne dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz czy już jesteś po ślubie , czy były jakieś przeszkody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blokowanie wpisu bez powodów 13:02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm standard naszego kraju. Kobieta spyt jak pogodzić ślub i dzieci a tu burza na temat wiary. Każdy ma swoją opinie i żyje zgodnie ze swoim sumieniem. Po co kogokolwiek nawraca i na odwrót i jeszcze się przez to obrażać nawzajem. Chyba naprawdę tylko żeby zagłuszyć swoje wady. Ja również ślub kościelny zastanawiam się jak wziąć z dwójką dzieci i to starszych. Mam jedynie cywilny bo szybko po nim zaszłam w ciąże, a pieniedzy na wesele nie mieliśmy (wiem można i bez wesela ale jednak nie chciałam tak, chciałam spotkać się z rodziną by nie sądzili że ich obrażam brakiem wesela i pobawić się by uczcić moją miłość z mężem), potem synek mocno zachorował i tak się przeciągneło. Jednak chciałabym w końcu wziąć ślub kościelny bo osobiście uważam że on dopiero zwiąże mnie z mężem na całą wieczność, choć to moje osobiste odczucie. A z postu zamiast się czegoś dowiedzieć naczytałam się obelg dla biednej autorki zamiast pomocy dla bliźniej. Osoby, które broniły autorki mnie zrozumieją a te które są takie kryształowe pewnie zaraz naskoczą niemniej każdy powinien postępować tylko według swoich odczuć i dbać o najbliższych a nie całą resztę, która zawsze "obgada" ale to zazwyczaj oznacza że nam zazdroszczą jak to było w szkole podstawowej :) (więc możemy to uważać za komplement. Ja osobiście cieszę się ze moje dzieci będą ze mną na zdjęciach weselnych jeśli się uda ukryte np w fałdach sukni lub zatańczą z nami pierwszy taniec :) Jednak sądze że trzeba zorganizować dla nich zajęcie choćby animatora jeśli i wśród gości będą dzieci. Będą miały wtedy i swój dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×