Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marietta Opole

DJ Tomsky na wesele i imprezy, ktoś coś?

Polecane posty

Gość Marietta Opole

W przyszłym roku córka wychodzi za mąż ale całą organizacją wesela zajmuje się syn i nasza rodzina, bo młoda z narzeczonym pracują w Kanadzie, a ślub chcą mieć w Polsce. Szukamy sali w pałacu lub zamku maksymalnie 100 km od Opola, najlepiej opolskie, śląskie lub dolnośląskie. Muszą być też noclegi, bo wesele planujemy na 90 osób. W pierwszej kolejności potrzebny nam dj z doświadczeniem który poprowadzi to wesele po polsku i angielsku. Znajomi polecają dj Tomsky z Opola. Słyszałam, że jest bardzo lubiany i świetnie ludzi bawi. Był ktoś z Was na jego imprezach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlettanna
On ma stronkę www.djtomsky.pl, zajrzyj tam, wygląda obiecująco. Znajoma miała wesele z jego udziałem i było świetnie, ogólnie polecam, jest w porzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndyLook
Ostatnio byliśmy na przyjęciu, gdzie wesele prowadził DJ Tomsky. Powiem byliśmy zaskoczeni podejściem dj'a do ceremonii, pełne zaangażowanie, pozytywna energia, zróżnicowany repertuar muzyczny i swoboda z mikrofonem. Jako Dj bez problemu potrafił rozruszać gości weselnych. DJTomsky tak nas oczarował, że z pewnością będzie prowadził naszą imprezę. Smak muzyczny, jaki nie każdy DJ posiada :) polecam www.djtomsky.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka AK
Szukaliśmy dj'a ze śląska lub z opolskiego na naszą imprezę firmową i znaleźliśmy jego stronę w necie. Sam wygląd mówi wiele i naprawdę facet zna się na tym co robi bo wszyscy świetnie się bawili. Ma fajne światła i dym i cały czas coś się działo, ma gadane i jest mega sympatyczny :) Napewno wesela też poprowadzi super, polecam go tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Sądzę, że jeśli chodzi o dobrego dj-a z śląska, to warto zajrzeć na http://djdaro.pl/ . Byłam u znajomej, gdzie grał właśnie ten dj, zabawa była naprawdę udana, więc myślę, że również i was może oferta zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×