Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BartekGrw

system zarządzania produkcją

Polecane posty

Gość BartekGrw

Witam, mam pytanie o systemy niezbędne w firmach. Niedawno zacząłem pracę w młodej firmie zajmującej sie produkcją wszelakiej maści tworzyw sztucznych, chce wprowadzić tam dobre zarządzanie produkcją, bo obecny system działa raczej kiepsko. Czy są systemy, które możecie mi polecić? Na co zwracać uwagę przy wyborze? Przyznam się, że do tej pory znalazłem jeden, który mnie zaintrygował (polecony przez kolegę) Simple.prod, ale szukam większej liczby, aby móc wybrać świadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele przeróżnych programów/systemów, które pomogą w zarządzaniu firmą/produkcją. Najczęściej spotykam się z typowymi dla księgowości lub HR - zależnie od potrzeby, jednakże to są standardy już na ten moment moim zdaniem bo ułatwiają wszystko bardzo. Jeśli chodzi o zarządzanie produkcją to do głowy przychodzą mi programy magazynowe jak na przykład http://www.sente.pl/system-sente/magazyn-wysokiego-skladowania-wms/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pickford
Jeśli poszukujesz systemu, który umożliwia zarządzanie produkcją to polecam simple.prod, bardzo przejrzysty. Do tego mają elementy do ogólnego zarządzania firmą, więc możesz wypróbować. I na stronie mają chyba darmową prezentację więc jak coś to odsyłam - można poszukać. A tu masz informacje komu najbardziej się przyda taki system, zobacz czy opłaca Ci się go brać : http://simple.com.pl/branze/produkcja/dla-kogo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitag

Berberis - zdecydowanie ten kierunek, można działać i coś sensownego z tego wyciągnąć, a jak wiele?

To już zależy od Was. Na pewno sytuacja rynkowa wygląda tak, że trzeba optymalizować biznes.

Fakty są takie, że przy obecnej skali działania nie da się wyciągnąć absolutnie nic bez wsparcia ze strony odpowiedniego oprogramowania. Po prostu - tak wygląda rynek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×