Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki macie budzet na prezenty swiateczne?

Polecane posty

Gość gość

Kase odkladacie w ciagu roku czy jednorazowo z wyplaty bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla meza prezent w granicach 300zl, dzieci nie mam dopiero jestem w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się odkładać , od września poluje na promocje więc jak zobacze jaką fajną zabawke czy cos dobrego na prezent to kupie cos wczesniej i tak od wrzesnia do grudnia sie uzbiera niespodzianek , a tak ogólnie na prezenty mam (2,500zł) więc nie wiem czy to tak dużo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2500 na ile osob? dla mnie to za duzo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie odkładam bo bym musiała mieć chyba z 10 "kupek" pieniędzy w domu. Odkładałabym na wielkanoc, urodziny każdego, dzień dziecka, imieniny, chrzciny, śluby, wakacje, samochód,początek roku szkolnego.Końca nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musisz duzo zarabiac ze nie musisz odkladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musisz duzo zarabiac ze nie musisz odkladac X Tańszych prezentów kupić nie można? W granicy 100-200zł dla dziecka ?Dla męża podobnie. Rodzicom to ja kupię znicze i kwiaty a do starszych ciotek mieszkających 400km dalej się nie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość :18:58 (2500zł) mam dla męża i dwoje dzieci w wieku 5 i 10 lat co nie znaczy że w całości wydam tą kwotę to zależy co uda mi się upatrzeć dla męża i chłopców :) osobno mam już odłożone pieniądze też dla babci, mojej mamy i 15 letniej siostrzenicy którą wychowuje moja mama , niestety w tym roku nie spędzimy razem świąt ale planuje prezenty dla nich , ponieważ te osoby też są dla mnie naważniejsze w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent kupujemy tylko dla dziecka ok 100 zl) .Z rodzina nie kupujemy sobie zadnych prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też nie robimy sobie prezentow. Mamy roczne dziecko. Jemu tylko pewnie coś kupimy w granicach 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas , rodzeństwa mojego i męża tez już sa dzieci, no i wnuki, kiedy my nie mielismy swojego to kupowaliśmy wszystkim ale odkad i my may dzidzie to jasno ustaliliśmy, ze dla siebie już prezentów nie robimy, i to nie był nasz pomysł!! ok, a w tamtym roku, ja i maz dostaliśmy od każdego jakiś drobiazg, w domu byliśmy tacy wkoo.. rwieni bo umowa była inna i my nic nikomu nie kupiliśmy, procz dzieciom oczywiście.. w tym roku choćby nie wiem ile razy były ustalenia, prezenty tylko dla dzieci to kupie każdemu! tak do 40 zł na osobe, wiadomo, ze mamie i tacie może kupie cos droższego. no to policzmy: 10 osób i 2 dzieci, czyli na oko jakies 700zł musze przeznaczyć bo dla dzieci to tak po 100-150zł. ja im w tym roku pokaże!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odkładam specjalnie, albo bierzemy normalnie z pensji, albo z ogólnych oszczędności. Budżetu też specjalnego nie mamy, przeważnie na 15 osób wydajemy ok. 500 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba wydawać dużych pieniędzy, aby sprawić radość najbliższym. Warto jednak pomyśleć o czym oryginalnym, jak produkty handmade https://artillo.pl Może to być małego. Ręcznie wykonane prezenty pozostają w pamięci i dają radość, bo są nieszablonowe. Cena ma więc drugorzędne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budżet jest niewielki, stąd pomysł, żeby skupić się na jakości prezentów, a nie na ilości. Koleżanka zajmuje się rękodziełem, więc szukam tego typu prezentów, jak np. na tej stronie https://ida-swieta.art-madam.pl/ . Oryginalne i precyzyjnie wykonane prezent dla moich dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku niewielki, bo mamy mnóstwo wydatków ale bez problemu coś znajdę, zresztą większość prezentów mam już upatrzoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 500zl mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję tylko dla męża, męża mamy i moich rodziców. Dla dzieci z rodziny nic nie kupuję bo one dostają prezenty od swoich rodziców i od dziadków, więc nie ma co dzieciaków nadmiernie rozpuszczać :-) Pewnie wydam około 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:39 dla meza co planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrzesniak i moje dzieci do 100zl.Maz szczotka elektryczna okolo 300zl.Rodzice po okolo 100.Reszta dzieci okolo 30zl(dziewczyny po 13lat dla kazdej torebka mini z h&mu-akurat byly wyprzedaze i z 50na 29przecenili).Tescie gora do 50zl(najchetniej kupilabym im cos za 1zl bo nie zasluguja i na tyle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Litości dziewczyny! Teściowie a nie teście! Nie kaleczcie języka polskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 2 tys na 8 osób, prezenty kupuje od września do grudnia także idzie z bieżącej wypłaty bez odkladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinka28
Dziecku można zakupić drobny upominek, a do tego zamówić tutaj http://www.listymikolaja.pl wideo od Świętego Mikołaja. Jest to rewelacyjne i przede wszystkim niedrogie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na te święta nie wiem czy na jedzenie mi wystarczy , o prezentach nie wspominając :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budżet nie musi być duży ;) liczy się gest a nie cena. Dla mamy i dla teściowej upatrzyłam piękne torebki taka: https://emanzana.pl/pl/kopertowka-koperta-manzana-bezowo-czarna-klasyka.html i taka: https://emanzana.pl/pl/p/Kopertowka-Koperta-MANZANA-skora-naturalna-edycja-limitowana-nr-1-szary-waz/23094649 Myślę, że będą zadowolone, a ja nie zbankrutuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Anglii
W tym roku wydam 1000 funtow na prezenty dla czterech osob - mamy, taty, siostry i faceta. Z czego dla rodzinki przeznaczam 900funtow, a dla faceta max 100 funtow. Ile odkladalam? W sumie jakos nie odkladalam... Tak po prostu sobie wezme, z pensji, ktora dzisiaj dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolo 1000zl wydam na prezenty dla dzieci. Rodzicow zabieram na wakacje do Wloch za rok, to bedzie ich prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc z Anglii nie pos*aj sie :O zalosna jestes wiesz? ja tez mieszkam w UK - ale w Szkocji, zarabiam spoko pieniadze a moj maz jeszcze lepsze, ale nie odbilo mi by tyle wydawac na prezenty. prezenty dla meza i dziecka to lacznie 110 funtow, moi rodzice i tesciowie jakos 70 (na pare), i moj siostrzeniec 30. siostra i jej maz dostana kartke i kilka dobrych czekolad (G&B 4 rozne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Anglii
Do gosia z 23:26 Nie, nie pooj***lo mnie. Wyobraz sobie, ze moja rodzina w Polsce jest biedna i nie stac ich chociazby na zakup pralki czy innych niezbednych rzeczy. Co roku robie im prezenty swiateczne takie, ze az lzy im w oczach staja. A ja jestem dumna, ze moge mojej rodzinie pomoc. Gdyby srali pieniedzmi, to pewnie inaczej bym kase wydawala na swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacuneczek dla goscia z Anglii 🖐️ Super ze sa osoby, ktore pomagaja swojej rodzinie i nie patrza na budzet. Ja tak niestety nie mam.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×