Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki macie budzet na prezenty swiateczne?

Polecane posty

Gość gość
Ludzie wiecej kultury zwracam sie do tej osoby ze Szkocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira3
Ja odkładam od wrzesnia. Zwykle wystarcza tez na przygotowania do swiat tzn jedzenie, dekoracje itd. Tez zalezy od tego na jaki prezent sie decydujemy. Zwykle otwarcie mowimy jaki chcemy prezent. W tym roku kupuje rodzicom parowar z morphy richards, prezent jeden wspolny wiec taniej mnie to wyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko powiedzieć. nie zamierzam wydawać bez potrzeby. siostra chce szczoteczkę soniczną, mama suszarkę, tacie jeszcze nie wiem. teściom wspólnie ramki ze zdjęciami naszej córki. mąż nigdy nie ma pomysłu, zawsze spada to na mnie, a ja nie mam pojęcia co oni chcą, bo nigdy nic nie chcą. córce nie mam pojęcia - wózek dla lalki może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka93
Ja dla samych kobietek mam 500 zł. Nakupuję pewnie znowu biżuterii w sklepie Yvon i do tego jakieś pyszne łakocie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina388
Swieta sporo kosztuja wiec od pazdziernika odkladam mala sumke, zeby w grudniu za bardzo nie bolalo :D Ale i tak jest ok, bo prezenty na promocjach kupuje, albo przez zrabatowani.pl bo tam mozna wyhaczyc swietne rzeczy a przez cashback i tak sie zwraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostaję tygodniówkę i tak od czerwca odkładałam tak po 20 złotych i nazbierałam około 600 zł., bo ani mąż nie dostaje dodatkowych pieniędzy , czy bonów na święta, ani ja, więc z samych wypłat ciężko byłoby podołać, aby kupić różne produkty na przygotowanie potraw i jeszce kupić prezenty. A tak odkładałam sobie co tydzień po 2 dyszki, nie odczułam tego za bardzo, a teraz bez kłopotu mam dodatkowe pieniądze bez żadnych pożyczek , "chwilówek" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celujcie w pakiety z Prezent Marzeń, na pewno dopasujecie coś pod swoje oczekiwania, ale oczywiście to trzeba robić z głową. Znacie osoby, którym dajecie prezenty, wiecie, o czym marzą, zatem dajcie im prezenty właśnie w takim kierunku. I wtedy przynajmniej to nie będzie na zasadzie dawania byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roliradka29
Uważam, że nie trzeba wydawać wiele, aby sprawić dzieciom ogromną radość. Wystarczy upominek, a do niego wideo od Mikołaja, które można zamówić tutaj https://www.listymikolaja.pl/ . Z pewnością to będzie magiczny wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam budżetu bo u nas się prezentow nie daje :D tylko dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srednio na prezenty musze wydac ok 3500 zł, bo mam kupić 26 prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam synkowi Play doh dentysta bo marzył o tym oraz kubek s figurką Hulka, sztućce Avengers, podkładkę Spiderman, wyszło 130zł Córcia lalki bobas bliźniaki 80zł oraz torbę z akcesoriami dla dzidziusiów 40 zł i podkładkę trole, wyszło 130zł Synkowi, który ma miesiąc, kupiłam 2 smoczki tt jeden tygrysek drugi panda 25zł, piłeczkę z dzwoneczkiem w środku 20zł i na razie tyle. Oczywiście nakupiłam pampersów, chusteczek i trochę kosmetyków na zapas. Jemu zabawki będziemy kupować raczej na bieżąco. Mąż ma 5.01 urodziny więc prezent na gwiazdkę będzie taki do 100zł a ja pewnie dostanę perfumy. Choć zażyczyłam sobie zapas wkładek laktacyjnych to mąż stwierdził że nie kupuje się takich rzeczy jako prezent i pojechał kupić wcześniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej, zazdroszczę fajnej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do budżetu to staram się odłożyć coś 1-2 miesiące wcześniej, ale nie szaleję z prezentami. Jestem typem ekonomisty w 100% :D Nie chodzi o to, że oszczędzam na najbliższych ale uważam, że wydawać pieniądze trzeba z głową. Dlatego też szukam zawsze najlepszych rozwiązań w każdej dziedzinie. I takim oto sposobem trafiłam na galeriazapachow.pl gdzie kupuję perfumy od dawna i zawsze jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ludomilkaa
Dla dziecka wydalismy 150zl dla meza i dla mnie cos po 50zl dla chrzesniaka 30zl dla reszty rodziny nie robimy. Nie stac nas na wiecej.W tym mies mielismy na caly miesiac niecale 3tys w tym trzeba zrobic oplaty zakupy, jeazcze swieta i prezenty. a po swietach tez jeszcze tydzien trzeba zyc dlatego dla siebie i chrzesniaka tylko drobnostki. Tylko synkowi kupilismy to o czym marzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaptau

ja na razie jedynie kupuję prezenty swojemu mężowi ;) za rok euro2020 więc kupuję mu piłkę z tego turnieju bo znalazłam taką na 11teamsports , a on właśnie kolekcjonuje piłki z najważniejszych turniejów ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wydałam ok. 3000 na 18 osób... Mam dość robienia prezentów starym koniom (dzieci lat 15-19, nie moje), ale nie umiem się z tego wymiksowac. Rodzina męża i tak ma mnie za zło wcielone 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w tym roku skromnie, zaledwie 12 tys 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

50zł dla dorosłych, 100zł dla dzieci nie swoich. dla męża 300-500zł tyle samo dla swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka

Nie odkladam wczesniej, akurat w grudniu mam zawsze lepsza wyplate wiec zakupy swiateczne przechodza bezbolesnie. 

Nie mam okreslonego budzetu, na dzien dzisiejszy dla corki na prezenty wydalam ponad 300€ale ciagle jeszcze cos dokupuje... Dobrze ze Swieta za tydzien bo pewno bym do 500€ doszla 😄 

Glownie prezenty sa dla niej, prezenty dla doroslych  traktujemy raczej symbolicznie. 

Dla mamy mam preznty za ok 70€ a maz sobie sam zamowil co chcial, bede miala niespodzianke 😄 

Ja zazwyczaj dostaje perfumy (w zeszlym roku mialam Joy od Diora) , bielizne i slodycze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tym roku wydałam 500 zł na 9 osób 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

W tym roku wydałam 500 zł na 9 osób 🙂

🙀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

My często zaczynamy W listopadzie gromadzic prezenty. Kupujemy sobie cos do domu, w tym roku dobry odkurzacz miele i zywarka bosh, (1200 i 2500 , zl) maz wolnostojacy worek do boksu, jakies 1200 zl go wyszlo.ja sobie zmienilam e papierosa ja nowszy model 650 zl, dzieciaki dostana nintendo, 4 gry, jakies pady i kierowniczki do tego no i tu tez grubo bo tez ponad 2000 zl no i ja tradycyjnie dostaje 400zl i lece do body shopa cos symbolicznie cos pod choinka sobie postawić.  Plus jakies ...ki dla dzieci, lego, hot wheels, cry baby i lol surprise w tym roku . W sumie juz wszytsko popakowane i czeka na swieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19087

W tym roku bardzo malutki budzet I prawie nie obchodzimy. Po 1. Maz w pracy a po 2. Wlasnie kupilismy dom w irlandii I trzeba zaplacic za remont luchni, lazienki I elektryke calego domu. Po 3i Dzieciatko w drodze:). Wiec nie mamy prawie nic. Jak dostane bonus z pracy kupie mezowi kurtke na rower, dla mamy mam piekny podklad z dobrej firmy bo dostalam 2 od meza (mieli konferencje gdzie maz pracuje I zostawili kilkanascie), dla chrzesnicy paleta z kosmetykami (kupilam 3 prezenty w cenie 2), dla reszty slodycze. Dla twsciowej upieke ciasto:) +dobre wino

W przyszlym roku bedziemy robic swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie mam budżetu. Po prostu płace z tego co mam na koncie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×