Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zona nie chce brac do buzi

Polecane posty

Gość gość

Co robic? Czy zrobic to z przyjaciolka? ( jest chetna) Czy jak to zrobie to bedzie zdrada? ( sam lodzik bez stosunku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zanim zaczniesz sie brac za "przyjaciolki"to zapytaj zony dlaczego nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry gościu ale w słowniku prawdziwego faceta nie ma zdania "Zona nie chce". Żona jest po to aby wykonywać z uśmiechem polecenia meza. Inaczej przestaje być zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty rozumiem chętnie żonie minetkę robisz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umyj pytąga, pewnie capi i wstydzi się powiedzieć.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Bo to dla kobiety żadna przyjemność. My nie odczuwamy tak jak Wy robiąc minetke. Fajna jest jedynie taka świadomość tego jaką to Wam sprawia przyjemność kiedy patrzycie w trakcie z miną bezcenną. Może spróbuj kiedy już żona będzie mocno podniecona albo najpierw zajmij się nią kompleksowo to może odwzajemni... I oczywiście zawsze przed trzeba się koniecznie umyć porządnie i najlepiej przyciąć owłosienie ale to chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_sara
Co za typ z ciebie... Co z tego ze nie chce tego robić.? Nie każda kobieta lubi seks oralny. I co masz pragnienie i jakaś "przyjaciolka" obcią.gara ci zrobi dobrze a jak spojrzysz w oczy żonie? Wiesz co? Nie zasluzyles na ta kobietę. Rozwiedz się z nią i idź do przyjaciółki a żona niech znajdzie mężczyznę dla którego k***** w ustach nie jest najważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dosc proszenia sie i tak wiele musze sobie odpuscic w tym malzenstwie. Anal musialem odpuscic. O minete musze sie prosic. O seks zreszta tez. O higiene dbam tak ze to nie o to chodzi. Ona zwyczajnie nie i koniec. I tak mysle ze to zrobie z przyjaciolka Pytanie czy tylko czy to bedzie sie liczyc jako zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślubowałeś jej wierność! W ogóle zmieńcie słowa przysięgi, bo współczesne małżeństwa są brane dla seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slubowalem, chce dotrzymac wiernosci Nie chce zdradzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi tylko o szybki lodzik Bez zblizenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_sara
To nie zdradza. A jak żona by dala innemu polizac uznał byś to za zdradę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_sara
Brałeś ślub ze względu na sex czy co? Jeśli kochasz żonę to uszanuj jej odmowę. Ja mojemu facetowi tez odmawiam anala Boje się tego bólu i w ogóle. Ale. Może kiedyś się spróbuję przełamać strach. Kto wie. A jak nie to mój powiedział ze nie będzie mnie zmuszał. Nie zależy mu na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos trudno mi to sobie wyobrazic:D Aczkowiek to by bylo ciekawe doswadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zdrada nawet, jakbyś się całował z inną, to byłaby zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralem slub bo jest wspaniala osobą kobieta matka. Dba o dom o wszystkich . Nie chce rozwodu, kocham zone Wem ze ona kocha mnie. Tak jak wspomnialem anal odpuscilem. Powedzialem ze niebede zmuszal jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_sara
Może spróbuj żonę poprosić na słodko. Za nim ja mojemu mężczyźnie wzięłam pierwszy raz do buzi to namawiał mnie baaardzo długo. Aż pewnego wieczoru jedliśmy Monte. :-) :-) no i tak zaczął mnie smarować potem ja jego i wyszło ze dzięki Monte przełamałam się i do dziś ssam mu jak szalona a on to uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chce żebyś jej myszke lizał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to bedzie zdrada? coz, zapytaj sie o to zony, jesli bedziesz sie jej pytal dlaczego nie chce brac. moze ci juz takie rogi przyprawia, ze nie bedzie tego traktowala jako zdrade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie się że takiemu prostakowi zona nie chce brać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku jak ty już masz ustawkę i takie relacje z przyjaciółką , że jest gotowa ssać cię to o czym ty piszesz ? Na żonę na pewno warczysz i tylko masz żądania i już marzysz o innej , to powiedz to żonie niech cię kopnie w d***la bożeś szmata kutafonie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kutafonie ty juz dawno się zeszmaciłeś a teraz masz wyrzuty sumienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×