Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biseksualny świętokrzyskie

Wczoraj pierwszy raz dotykałem się z mężczyzną w intymne miejsca

Polecane posty

Gość biseksualny świętokrzyskie

Poznaliśmy się na jednym z portali internetowych. Po kilkunastu dniach klikania umówiliśmy się na mieście aby się poznać na żywo. Okazało się, że fajnie się rozmawia. Potem znowu klikanie i smsy przez parę dni. A wczoraj pojechałem już do niego. Otworzyliśmy butelkę wina, włączyliśmy jakiś sport w TV. Półtorej godziny potem, leżeliśmy już na kanapie. Rozebraliśmy się do bokserek .. i jakoś poszło. Cudownie muskał mnie ustami po całym ciele, po ramionach, brzuchu , pupie, udach i plecach. Pięknie też zajął się moim członkiem .. Okazało się, że nie mam oporów aby mu to wszystko odwzajemnić. Pewnie to też trochę zasługa wina które szumiało lekko w głowie. Pieścić zadbane męskie ciało jest cudownie ! Ten zapach, smak, reakcja na dotyk, całowanie jego pośladków.. No i seks oralny. Pęczniejący w ustach, delikatny aksamitny penis .. Co za uczucie.. Spędziliśmy tak ponad 3 godziny i wiem już ,że taki wieczór powtórzymy. Jezu, do tej pory kręci mi się w głowie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary ja jem weź k***a przestań... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 100% hetero ale też mam ochotę spróbować. Jednak meżczyzna musiałby być zadbany i nie nadmiernie owłosiony. Więc bruneci i panowie typu bears odpadli by na starcie. Raczej blądyn. Ale to tylko hipotetycznie puki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biseksualny świętokrzyskie
Polecam , naprawdę. Niebywałe doświadczenie. Choć my ustalililiśmy z góry, że nie będzie pocałunków w usta ani póki co seksu analnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zawsze mnie śmieszyło "jestem w 100% hetero, ale..." :D "Jestem w 100% hetero, ale też chciałbym possać członka". Oczywiście jeśli masz taką ochotę to nic mi do tego, ale chyba powinieneś powtórzyć lekcję matematyki gdzie pani wyjaśniała procenty ;) A może był to pan i nie mogłeś się skupić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spuścił ci sie do ust albo ty jemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki to portal, też szukam chętnych mężczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
A mnie zawsze śmieszy takie zachowanie jak na przykład dwóch tutaj dżentelmenów zalogowanych. Jak to jest cyniku? Bo tak ja to widzę że o ile świetnie się tutaj (czytaj: na forum kobiecym?) czujesz, potrafisz sobą zainteresować, mam wrażenie że gospodarzenie na własnych tematach też nieźle Ci wychodzi...o tyle akurat tutaj uprawiasz trolling? Chyba tak to się określa. A Pan Hisiol? Poza tym że troll to jeszcze nietolerancyjny cham? Hmm wyznania lesbijki też spowodowałyby odruch wymiotny? To żebym i ja trollem jedynie tutaj nie była to dodam na temat coś też:P ciekawi mnie autorze, czy masz za sobą kontakty seksualne z kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Ups...wybacz doczytałam. To zapytam o co innego. Jesteś w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biseksualny świętokrzyskie
brałem do buzi i było bosko, nie jestem w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzeliłbym Cię w ucho
Precz stąd paskudny biseksie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty dzieciaty i w ogóle
Pięknie napisane. Też o tym marzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość `Smof
Ja rowniez lubie takie zabawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×