Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy wiecej nie pójdę juz na wesele

Polecane posty

Gość gość

Zenada Kazde wesele prawie na to samo kopyto Wielkie suknie , ta sama denna muzyka, disco polowe piosenki, kaczuchy i jeszcze ta fotobudka. Dalam kolezance 1000zl i o północy mialam dosc. Gdy ja będę brała ślub to tyllo z Rodzicami. Moj partner juz o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panny mlode jezeli naprawdę chcecie blyszczec , wymyślcie cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt Ci nie kazał iść. Mogłaś pójść tylko na ślub do kościoła. Tak samo jak wysokość prezentu. To nie obowiązek. Twoja sprawa ile dałaś. Dla nich to był pewnie najfajniejszy dzień i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie suknie - każda panna młoda chce czuć się wyjątkowo jak księżniczka Senna muzyka disco polo - cóż kwestia gustu, choć nie od dziś wiadomo że przy tym najlepiej ludzie się bawią Fotobudka - od atrakcja jak każda inna (choc mi się osobiście nie podoba. Nikt nie kazał tyle ci dać ani iść na wesele (mogłaś spodziewać się co będzie skoro cię prosili na wesele więc raczej nie jesteś dalszą znajomą, także gust choć trochę młodych powinnaś znać). Jesteś pewna że twój facet chce tego samego? Jeśli tak to szczęścia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000 zł dałaś ? to ładnie się szarpnęłaś. Na moje wesele przyjdziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodz. hmm.. u mnie było ani foto budki, ani kaczuch a disco polo było mało :) ale była zabawa tak jak na każdym weselu. A co ma być ?Stypa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalam bo w sumie nie wiem jakie sa zwyczaje. Przyjechalismy z chlopakiem z daleka. Dawno nie bylam na weselu I oboje wiemy, ze to nasze ostatnie chyba ze ktos z rodziny bedzie brał ślub My chcemy cichy w plenerze zagranicą. Wiem ze dla pary mldej to wyjatkowy dzień ale inaczej sobie to wyobrazalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy poza Polską. Na weselach jesteśmy maksymalnie do 19-20. Później wracamy do hotelu. Wydaje mi się, że zjedzenie obiadu i krótka rozmowa z młodymi, przy wręczeniu prezentu jest obowiązkiem. Później chyba można cichutko się zmyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×