Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aga_Krk

Gdzie kupujecie ubranka dla dzieci?

Polecane posty

Cześć! Gdzie kupujecie ubranka dla dzieci? Bo ja ostatnio przekonałam się do ubranek zamawianych przez internet. Myślałam, że przyjdą jakieś inne, albo zły rozmiar czy coś. Człowiek nigdy nie wie, co i jak. Ale w końcu się odważyłam. Zamówiłam śpiochy z Dear Eco i się nie zawiodłam. A Wy gdzie kupujecie ubranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam swoje ulubione sklepy stacjonarne i internetowe, ale zwykle tych samych marek... Kupuję najczęściej ubranka mayoral i wójcik, czasami zara, h&m, next.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moim dzieciom (3 i 10 lat) kupuję najczęściej w c&a, h&m,smyk, endo, reserved,kik, 5.10.15 najlepsze ubranka jakościowo są z firmy c&a i są tanie, nie spierają się,wygodne dla dziecka. Ubranka ze smyka też polecam choć niektóre ubranka mogą być drogie ale raz na jakiś czas można sobie pozwolić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reguły w internecie, ostatnio znalazłam sklep ze skarpetkami dla dzieci, www.superjumper.pl. Według mnie fajne produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coccodrillo mój ulubiony sklep. Smyk też w miarę dobry. Mayoral tak, ale tylko plaszczyki:-) Kiedyś kupowałam w 5 10 15 jednak, gdy córka poplamila jakakolwiek bluzkę to nigdy nie mogłam doprac. Więc zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam kiedyś ubranka w Mayrolal i są prześliczne! Szkoda tylko, że tak drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerina_84
Szukając ostatnio sukienki dla mojej córki natknęłam się na http://krainamlodych.pl/ Kupiłam śliczną kreację, dobrałam rajstopy wszytko przyszło takie jak w opisie jak nie lepsze. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjsTea

Ja moge podzielić się informacją o świetnym sklepie online, ale z obuwiem dziecięcym - MalyBucik.pl - ma świetny wybór oraz bardzo atrakcyjne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×