Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znaki zodiaku

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Który znak zodiaku jest najbardziej erotyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie BLIZNIĘTA, osoby spod tego znaku sa totalnie asexualne, nudne, drętwe i generalnie fałszywe, do związku soe nienadajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpion- erotomanzboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestem z nim w związku ciągle mu stoi pała i ciągle coś nowego wymyśla mam już tego dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia wynika, że zdecydowanie pan Lew :) Baran też niczego sobie, Panny - kapryśni, ale mają w sobie coś hipnotyzującego, no i Skorpiony - tajemniczy indywidualiści, niezwykle pociągający. Gorzej radzą sobie niestety panowie spod znaku Bliźniąt i Ryb - zimni, nieczuli, zdarzało się że ostentacyjnie unikali jakichkolwiek form bliskości, ci z którymi miałam do czynienia zachowywali się, jakby ich rodzice nie tulili w dzieciństwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety, jakie znaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z gośćmi wypowiadającymi się powyżej :D Tylko dorzucę jeszcze do tego Wagę (ale tylko kobiet się to tyczy, faceci wagi to geje albo pipki w rurkach), każda Waga jest niezwykle sensualna, flirciarska i wprost stworzona do cudzołożnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość spod panny
Ważne że mam w sobie coś hipnotyzującego 😴 Zahipnotyzowane kobiety nie robią problemu z tego że bywam kapryśny 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kobieta, to blizniaczka, ale tylko w stosunku do kochanka, w stosunku do wlasnego meza jest aseksualna i wiecznie boli ja glowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×