Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana1234567

problem z utrzymaniem pracy LUDZIE POMOZCIE!!!!

Polecane posty

Gość zalamana1234567

Mam problem z utrzymaniem pracy. Z poprzedniej pracy zostalam zwolniona (nie przedluzyli mi umowy) bo nie radzilam sobie na stanowisku. Na moje nieszczescie tydzien przed moim przyjeciem przyjeli mloda studentke ktora konkurowala ze mna o obowiazki i zadania. Nieprzychylna kierowniczka podkopala moja samoocene i wykorzystala moj blad w jednym z wykonywanych przez mnie zadan i zostalm bez pracy. W obecnej pracy tez mam mlodsza kolezanke (o dziwo tez studentke psychologii!) z ktora zabiegam o "wzgledy"szefa. wrocilam po macierzynskim i ona wyrobila sobie u szefa taka pozycje, ze ciezko mi w tym "trojkacie" wytrzymac. Szef jakby omotany jest przez ta dwulicowa laske, ze zleca mi niewiele. nie moge uwierzyc ze znowu dziej sie to samo. boje sie ze znowu wylece z pracy. a ja chce i musze pracowac! Ja juz jestem zalamana, znowu samoocena leci mi w dol. czuje sie jak piate kolo u wozu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tej konkurencja jest ostra. A ty pewnie myślałaś, że pójdziesz na 3 miesiące na urlop, a później wszystko będzie na ciebie czekało takie samo... a tu lipa. Nie było cię w robocie kilka miesięcy, i zostałaś w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim musisz być pewna, że to co robisz jest zawsze dobrze wykonane. Jeżeli szef był wcześniej zadowolony z twojej pracy, to nie muszisz martwić się zwolnieniem. Jesteś pod presją, bo raz nie wyszło. Ale nie nakręcaj sama siebie, bo to tylko odbije się i na twoim zdrowiu i pracy. Głowa do góry, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A długo w tej firmie pracowałaś przed macierzyńskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana1234567
pracowalam ok 1,5 roku przed pojsciem na macierzynski . wiekszosc zadan ktore robilam przed ciaza teraz robi za mnie albo system komputerowy albo zostaly przydzielone mlodszej dziewczynie, ktora zatrudnili pod moja nieobecnosc. nie na zastepstwo ale normalnie do pracy! ta dziewczyna jest dobra w tym co robi, jest mloda i dobrze sie odnajduje w korpo rzeczywistosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×