Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

wrzucilbym selfie do oceny ale jestem za gruby

Polecane posty

Kvrwa mac w weekend zzarlem rame ciasta, a w neidziele i haloween sie nazarlem cukierkow jak ja p******* przytylem 3 kilogramy w 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj selfie bo jakoś smutno dzisiaj tak pochmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze se w miescie na laweczce xD http://imgur.com/Q6Nt76K Ogolnie dwa dziwne przypadkimie spotkaly jak szedlem do argosu obczaic czy sprzedaja jakies gry na ps3, na dlugiej prostej szla jakas mloda c1pka, i obserwowalem ja z dala i gdy mnie zobaczyla zaczela se poprawiac fryzure torebke i ubrania bo zara miala obok mnie przejsc****ewnie chciala zebym podbil do niej no ale przylro mi jestem chory xD. A drugi przypadek idzie laseczka z mordka idealna na blowjob i spust na morde XD. I byla jakas zaklopptana chyba czekala az jej sie na szyje rzuce LOLEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świstak trojański
Żaden problem. Użyj obiektywu szerokokątnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za duzo wp*****lam ostatni miesiac w sumie wiekszosc czasu spedzilem na kompie a ostatni tydzien zarlem czekolady i ciasta z kremem mam dosc gier na PC tych online kvrwa mac... w polsce jak gralem tyle to biegalem codziennie o 17, a tu mi sie nie chce, tera sie na konsole przerzucam, j3bac komputery PC, na dluzsza mete szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×