Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wilk 1946

Wspolnota Polska Nocy Kupaly 04.11.2016

Polecane posty

Wilk mial dluga przerwe z powodow osobistych dlatego tym bardziej goraco witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów miłości. Mam nadzieje ze nie zapomnialiscie do konca o Wilku?:) Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Cele Tematu: 1. Wiez erotyczna w stalych zwiazkach 2. Milosc do Polski i jakie kazdy Polak ma wobec niej obowiazki 3. "Biuro Matrymonialne" na WPNK dzieki ktoremu mozesz na poznac kogos z kim odnajdziejsz w realu Milosc Zasady na WPNK jak zawsze 1. Wilka jako Tworca Tematu rzadzi tu niepodzielnie wyznaczajac 1.1 Cele WPNK 1.2 Klimat WPNK 1.3 Zasady WPNK 1. 4 Kto jest a kto nie mile widziany na WPNK 1.5 Temat tylko dla hetero 2. Wzajemna solidarnosc i lojalnosc w chwili chamskiego ataku trolli 3. Obowiazek posiadania Nicka i Avatara. Wszystkie osoby nie spelniajace tego kryterium beda ignorowane. Licze na aktywny temat i ociekajace seksem dyskusje do rana. Co u was slychac? Opowiadajcie i nie wstydzcie sie niczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o.O :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to były powody wilku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk by nie wrócił :D ale dobreee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk nie moze teraz opowiedziec o poprzednim roku chociaz duzo wydarzylo sie w moim zyciu. Moze kiedys opowiem wam o mojej historii przy butelce sliwowicy lackiej. Oczywiscie bez zdradzania pikantnych szczegolow:) A teraz nie wstydzcie sie i opowiadajcie co u was dzialo sie przez ten rok. Strasznie puste jest dzisiaj forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypuścili już z kicia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten profil podany przez goscia jest moj ale pozniej musialem zmienic ze wzgedu na chamskie ataki podszywow. Wystarczy sprawdzic moj obecny profil bo to tez Wilk najprawdziwszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzaIemO325
....hahaha witam :) kawe już zaparzyłem. :)Wilku szukałeś chłopaka dla Nowego w mieście, może warto wznowić poszukiwania, bo chłoptaś błąka sie samopas niczym bezpański kundel. Pisał jak lubi być batożony i odkrył swoją uległą nature podczas Twojej nieobecności ale pana nadal brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Dobrze, ja przychodzę do biura matrymonialnego. Co mi wilku zaproponujesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, Najszybszy w mieście puścił cię kantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@muszkaś Milo Cie widziec i naprawdę szczerze zapraszam, ale zmien nicka na te jedna noc na bardzo zmysłowo kobiecego i powiedz wszystkim ze to Ty zebys nam nie zginala w tłumie. A teraz ubranie sam wianek czy na poczatek tunika Wina Ci u nas dostaek ale i to przyjmiemy i do dna wypijemy jako zapowiedx zmysłowej biesiady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
:D Wilku, ale proszę zrób dla mnie wyjątek. To ja muszka, dzielna z przemowami jak prokurator. Nie pamiętasz? :p Mówiłeś, że otoczysz mnie opieką na swoich tematach. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się urodziłeś rok po wojnie dziadu i jeszcze ru\c\h\a\ć ci się chce? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
20 03 Żeby puszczać kantem kogoś to trzeba z nim być blisko, dopuszczasz taką ewentualność? :D Fiu fiu gościu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@muszkas Jak chcesz pogac tu publicznie z Wilkiem wiesz ze musze byc konsekwentny Nick i Avatar tylko na ten temat najlepiej to nainnych dadza cispokoj. Goraco nalegam a Sliwowica juz sie chlodzi:) Za ciezko dla Ciebie a chcialabys z Wilkiem spokojnie pogadac pisz na priv maila masz w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wypierasz się że byłaś związana z Najem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Jakiś nieswoj jesteś wilku. ;) Nie założę żadnego nicka i seksownego awatara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Gościu może zapytaj Naja, bo rozumiem, że jesteś nim zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzę maila w stopce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Wilku nie masz maila w stopce. Prawdziwy wilk miałby 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk był z Szamberium :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, to prawdziwy Wilk czy podszyw? Stęskniłam się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje ci brania od tylu bez pytania o zgode przy lepieniu pierogow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to podszyw. W historii nika tego Wilka jest założony topik o poszukiwach chłopaka dla Nowego w mieście, na którym pisał też oryginalny Wilk. Troche szkoda, bo myślalem że znów będą cyrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolownia nie ma juz po kim jechac to im sie powrotu wilkowyjca zachcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Miałam moment zastanowienia, gdy tu weszłam :) Ciekawe co u oryginała, może odkurzę starego @ :classic_cool: Sentymentalny i kupalny 😘 dla tych, co się tam poznali ;) Widmo, bo pewnie klikniesz w ten temat: podoba mi się Twoja stopka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk był wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×