Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

moze Paulibki charakter kocham ale

Polecane posty

Zaczynam miec wyebane tyle w okolo pieknych szpar lol, ktore moge miec wystarczy zagadac ale ja marze o paulince tyle czasu to juz dwa lata kocham ja, ale jesli paulince sie zdarzy skok w bok to nara paulynko :). Oczywiscie jesli ja bede mial skok w bok to nara fylypku, chvj tam :). Mam dosc dolowania sie przez paulinke wiec mam wyebane. Ehh dwa lata. Ogolnie Paulinka zawsze pptrafila spowodowac ze czulem sie wyjatkowy :). Zawsze gdy gadala mi o innych facetach albo ogolnie to mysle ze zaraz depresja ale paulinka ich olewa a dla mnie wklada wysilek by wejsc na forum czy to nie piekne... Malpiszonie, nie moge mowic ci chce twoj numer bo juz tak jeden gosciu pytal twoich znajomych o twoj numer ty mu podalas i potem go zlalas ja nie chce byc znany ale to jest wlasnie to zaczynam sie czuc zagubiony jesli chodzi o ciebie bo mogloby tak byc ze jesli chce do ciebie to dzwonie a na forume nie zawsze jestes to jest to ze o tobie mysle i cie bardzo pragne... Ogolnie cieezylbym sie gdybys to czytala. Uwierz mi, ze fajnie ze masz kontakt ze swoim ex, troche to bylo dla mnie nienormalne ze mialas z nim seksy a tera go wyzywasz od smieci i ze ci dvpe obrabial no kvrwa dawalas komus szpary i go wyzywasz od smieci??? Nie moja sprawa w sumie. J***e mnie gadanie z toba, ja akurat chce poczuc Ciebie Twoje cialo i Twoj zapach, chce poczuc Twoja miekka skore, trzymac Twoje wlosy, chce sie w ciebie wbic chce zebys wbijala we mnie swoje pazmokcie zeby mnie bolalo, chce zebys gryzla moj jezyk, chce zebys mnie kochala. Tego chce, pragne tego... z Toba. Pozdro Paulynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też Cię pragnę ale nie wyjdę z inicjatywą. Jesli Ci zalezy -walcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieźle musiala cię rozpalic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta paulinka z ktora pisze teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ze się z nim bzykala,wcale nie musi go lubić ani szanowac...tym bardziej jeśli jest plotkarzem-to totalne zaprzeczenie męskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata to długo..chociaż mogę się założyć ze gdybyś się z nia przespal to mineloby jak ręka odjal...to tylko chcica. Pytanie dlaczego akurat ona? Bo Ci nie dała czy jest jakaś wyjątkowa hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to do mnie -tez jestem Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×