Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gtr

Zdradzę żonę

Polecane posty

Gość niedozywiony Gtr
sa tu jakies glupie ciippy ktore nie daja mezom ? jakie sa powody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_32
ja nie daje mezowi bo nie lubie sexu, dla mnie to jest jak dodatkowa praca - nigdy nie mialam orgazmu, nie wieze w przjemnosc sexualna, jestem z facetem bo go kocham ale sexu nienawidzę, zawsze udawalam orgazmy, ale chya nie jestem glupią gęsią, sama mam problem ale wstydze sie o tym rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_41
mnie sex wystarczy raz na 2 miesiace, nie wiem czemu mam czuc sie gorsza, maz chyba sobie jakos z tym poradzi bo skoro ja nie potrzebuje czesciej to on chyba tez wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda nie wiesz ile tracisz, a nie rozmawiając o problemie tylko pogarszasz sprawę. Tylko rozmawiając możesz cokolwiek zmienić. Jeśli nie masz orgazmów powinniście razem nad tym popracować. Niejedna kobieta była juz w twojej sytuacji, a kiedy zaczęła mieć orgazmy odkryła życie na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupie p***y , jak nie dajecie c**y , to nie dziwcie sie ze zdradza ma do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
Nie podszywac się po demnie mam ochote na sex I lubie to uszanujcie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
Magda I jola mam pytanie, czemu tak naorawde nie spicie z mezami ja wiem wiem jak dac roskosz kobiecie I orgazmy tylko czemu wam tak zadko to potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
Bo debile nie obrarzac kobiet podszywacze, pod,mym nikiem barany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_41
sama nie wiem nie mam z tego zadnej przyjemnosci, nawet drazni mnie jego dotyk, nie chce nawet patrzec jak on sie onanizuje, w ogole nie interesuje mnie sex, a chcialabym, wczesniej bylam tez z innym facetem i byo to samo w ogole mnie to nie rajcuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oziembla baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
I cisza nie ma chetnej pani szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
FatimaM A można wiedziec cos wiecej o tej pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
A nie wystarczyło by z żoną porozmawiać każdy ma potrzeby może żona ma jakiś problem który powinniście rozwiązać wspólnie w końcu slubowaliscie sobie na dobre i na złe trzeba czasem ruszyć głową a nie do wszystkiego używać tylko narządów płciowych jesteś po 30 a od razu byś zdradzał s nie zapytasz żony czemu raka jest ja mam 27 lat i rozmawiamy z mężem zawsze jak mamy problem bo czy małżeństwo to nie partnerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
Rozmowa tu nic nie da jak probuje rozmawiac to zawsze konczy sie awantura a slub to byl z przymusu nie stety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×