Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nicoletaaaaaaa

Tęsknię za moim ex....

Polecane posty

Gość Nicoletaaaaaaa

Witam. Mam 24 lata i zaraz mnie rok jak byodeszłam od mojego chłopaka..... a ja dalej o nim myśle i tęsknie. Odeszłam bo zwłaszcza na końcu związku bardzo źle mnie traktował dochodziło do wyzwisk nawet rękoczynów. Byliśmy razem 3 lata. Nigdy nie kochałam nikogo tak mocno. Nie mogę sobie życia ułożyć mimo że kręcą się wokół mnie wartościowi faceci. Zawszę każdego omijam bo nie jest nim. Wiem że między nami koniec. Pogodziłam się z tym ale cholernie tęsknie. Jak sobie poradzić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciała wiedzieć... z moim mamy dziecko,widuję go szczęśliwego ponownie zakochanego,a ja przepłakuję noce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle próbowałaś z kimś nowym autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoletaaaaa
Zastanawiam się kiedy ten cały pech się skończy..... Nie potrafię pokochać kogoś innego...... Nawet poczuć pożądania. Chciałabym dostać na to jakiś lek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoletaaaaa
Probowalam, spróbować...... Nie da rady... Czuję że okłamuje siebie i tego facet. Najgorsze że mam wrażenie że zdradzał ex..... Masakra.... To jest aż zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze potrzebujesz jeszcze wiecej czasu. A jak tam Twoj ex? On ulozyl sobie zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoletaaaaa
Kurczę wydaje mi się że rok to wystarczająco dużo czasu a że mną jest coś nie tak. Nie mam pojęcia co u niego. Wiem tylko tyle ze żyje. Jakieś dwa tygodnie temu wysłał mi życzenia urodzinowe. Byłam w szoku bo sam miał 10 dni urodziny przede mną a ja nic mu nie wysłałam.... Ale tak to nie mamy żadnego kontaktu. Oprócz paru telefonów przez ten rok w sprawach dotyczących dokumentów. Mieszkaliśmy razem i parę spraw trzeba było dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to była twoja druga połówka. A drugą połówkę to trzeba hołubić i chronić jak rzadki kwiat, a nie wq****ać stale!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połówka? Chyba wódki do uzależnienia. Nie mozesz zapomniec bo masz ostro poprzestawiane w łepetynie i szukasz generalnie gościa który ma do zaproponowania głownie rodeo z waleniem po pysku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sol kol mi mejbe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A'propos - czy zna ktoś kobietę której nie należy się rodeo z waleniem po pysku? Bo ja znam wiele takich, którym nie należy się rodeo - ale nie znam żadnej której nie należy się walenie po pysku. Hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja trzesidupka, moja moja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja-jaj, a ja-jaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoletaaaaa
A z wami wszystko ok? Gdybym chciała przemocy w związku zostałabym z ex, bo bardzo go kochalam. Mysalam ze serce mi pęknie jak się wyprowadzalam. A zajrzałam tutaj bo miałam nadzieję że odpisza mi jacyś ludzie, którzy będą chcieli mi pomóc ale się pomylilam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×