Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żona chce mi zrobić loda a ja nie chcę!!!

Polecane posty

Gość gość

nie lubię, nie sprawia mi to frajdy itp. tzn. fajnie jeśli jest to element gry wstępnej bo ja lubię najbardziej tylko w środku!!! a ona teraz ma okres i uparła się, że koniecznie musi zrobić mi loda :( bo ona lubi i lubi połykać itp... a i ja mam się przy tym zrelaksować... a mnie to wcale nie relaksuje :( nie mam pomysłu jak ją zniechęcić bo aż się do tego pali, teraz ogląda ranczo a ja mam trochę czasu żeby coś wykombinować... macie jakieś pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz że po "Rolnik szuka żony" dasz jej odpowiedź :))))) Provo w uj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuźwa niestety nie provo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posyp go kwaskiem cytrynowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sciema ale Twoja zona moze mi lodziki robic zawsze ja nakarmie swiezym soczkiem ! i ona i ja i Ty bedziesz zadowolony super uklad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile Ty masz lat? Mój facet też za tym nie przepada, ja lubię zrobić mu lodzika, a on rzadko chce, nawet podczas gry wstępnej mówi, że nie chce, po prostu powiedział mi, że za tym nie przepada i ja przestałam nalegać :) jedyne co Ci mogę poradzić to szczera rozmowa z nią, na pewno Cię zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdą normalną, zdrową seksualnie kobietę jara penis tak samo jak mazczyzne ci/pka. Jeśli kobieta nie bierze do buzi penisa to znaczy, że partner ją słabo kręci (to jest odruch) tak samo jest w przypadku minety kiedy partner nie chce robić. Jak kobieta chce piescic oralnie partnera a on nie chce to coś z jego seksualnością jest nie halo, jeśli do tego minety nie robi to aseksualny jest lub gej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×