Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabawianie się

Polecane posty

Gość gość

Jakiś czas temu spróbowałam masturbacji. Niestety ale nie mam faceta i brakuje mi seksu dlatego dziś znów rano to robiłam. Tylko, że robiłam to 3 godziny temu i znów mam ochotę. Ile razy dziennie masturbujecie się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sie skarbie razem pomasturbujemy na nacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie stoi juz a twoja cipka mokra jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki446
ty nie patrz na kogoś ile razy. To tobie ma być dobrze. Sama jesteś to jakoś trzeba sobie radzić. Nikomu tym krzywdy nie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zastanawiam się czy to jest w normie , że dziewczyna 3 razy dziennie masturbuje się . Boję się , że w końcu nie będę nad tym panować i wciąż będę odczuwać potrzebę robienia tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio miałam wielką ochotę zrobić to w przymierzalni w galerii ale jakoś powstrzymałam się ale nie mogłam doczekać się kiedy wrócę do domu. Serio spieszyłam się aby jak najwcześniej wrócić i sprawić sobie przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im czesciej tym lepiej ja tez wale konia 3 razy dziennie i jeszcze bzykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawimy sie teraz skarbie bo tez mi sie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różne kobiety mają różne potrzeby. Ty masz takie potrzeby więc niemasz się co przejmować. A kobiety robią to w naprawdę różnych miejscach. Wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sciagam majtki i czekam na twoj ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę zabawiać się słownie w necie. Chciałam tylko dowiedzieć się czy wszystko ze mną ok , że tyle razy to robię. Mam nadzieje , że nie jestem zboczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie chcesz na necie a moze wolisz na Skype ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie ma co rozmawiać - napisz do mnie damianx@adresik.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Mi się wydaje że to zależy indywidualnie od każdego człowieka. Kazdy jest inny i każdy ma inny potrzeby i upodobania. Nie można stwierdzić ile razy dziennie jest norma. Fakt że im częściej tym szybciej może się znudzic i zaczniesz szukac nowych doznań i nowych bodźców ( tak jak pewnie większość ludzi na tym forum). Jak coś Ci sprawia przyjemność to sobie nie żałuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Zapomniałem dodać że zawsze lepiej to zrobić z kimś niż samemu ( mam na myśli masturbację).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam akurat ochotę się zabawić igraszki555@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama i nie ma żadnego wolnego faceta w moim towarzystwie wiec raczej jestem skazana na masturbacje. Jakbym miała wybór to też wolałabym z mężczyzną. Tylko czy facet dałby radę 3 razy dziennie bo kiedyś mi też wystarczało raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Ja mam podobnie, więc chyba mamy podobne temperamenty. Tak to już jej ze apetyt rośnie w miarę jedzenia. A próbowałaś to robic z kimś na odległość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gość
Jeśli Cię, przepraszam za słowo, zerżnie porządnie i ostro to może 1 x dziennie wystarczy:) Ale do tego potrxeba odpowiedniego sprzętu, kondycji, no i temperamentu. Ale tym ostatnim to już Ty pewnie umiałabyś dobrze zarazić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gość
Odpowiadając naTwoje wątpliości: chęć jest różna w różnych okresach. Akurat teraz potrzebujesz więcej. W kazdym razie we dwoje na pewno lepiej. NIe ma jak dotych drugiej osoby na swoim ciele (oczywiście płci przeciwnej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Koleżanko"autorko" czy zostały już rozwiane Twoje wątpliwości co do ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiałam się czy tu napisać bo obawiałam się , że zostanę potraktowana jak jakaś zboczna i wyśmiana. A tu takie miłe komentarze- dziękuje. Może mam większe potrzeby niż moje koleżanki bo z jedną rozmawiałam i nie ma tak jak ja. Troszkę jest to uciążliwe , że tak często jestem podniecona i nakręcam się tak szybko na dawanie sobie przyjemności. Do tego jest to też krępujące kiedy to tylko czekam jak zostanę sama w domu i będę zabawiać się. Czasem robię nawet kiedy są domownicy ale wtedy wciskam twarz w poduszkę. Co znaczy robić to z kimś na odległość? przez neta czy spotkać się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Skype albo necie na odleglosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
No jak na odległość to na pewno nie spotkać się. W wielkim skrócie oznacza ze robisz to w tym samym czasie co ktoś inny gdzieś indziej i dzielisz się jednocześnie odczuciami. A potem razem kończycie. Samo pisanie o tym juz jest dość podniecające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie byłoby miło i mega podniecająco . Już się podnieciłam. Tylko , że ja nie podam tutaj swojego skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Koleżanko jak masz ochotę zagłębić się bardziej w ten temat to może pogadamy " na osobności"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Daria. Tak, chętnie dowiem się i spróbuje czegoś nowego. Mam podać swojego maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chetnie podam Skype: android1351 - marek jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mloda i glupia nie podawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daria ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×