Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krypto Agnieszka

U lekarza stwardnialy mi sutki

Polecane posty

Gość gość
Pani Bernadett jakas chemia chyba dziala na mnie mozna wiedziec skad jestes (Marek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o czym konkretnie fantazjowałaś? Że bada Cię po piersiach i to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jakaś chemia działa na Ciebie Marku? No popatrz!:DI jak się czujesz przy jej działaniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano Bernadett tak jak autorka u lekarza z ta roznica ze cos innego mi sztywnieje jak z toba pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
I dlatego powinnam przejść z Tobą na kontakt prywatny , bo coś Ci sztywnieje?:D mam doczynienia z romantykiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.50 i 13.17 13.24 itp. .. macie RACJĘ że w tym zawodzie nie brak zboczeńców. Dlatego nigdy przenigdy nie jestem sama nawet mam wsparcie podczas pobierania krwi dentysty laryngolog i widzi moja połówka całe badanie cipki u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Matko co Ty masz z tym ginekologiem kobieto?:D:D To już któryś post który tu widze:D Super, że chodzisz z partnerem ale zlituj sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett chyba tu nie miejsce na romantyke wiec zapraszam na Skype: android1351 teraz musze konczyc buziaczkiu przesylam marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krypto Agnieszka
@ gość dziś Ao czym konkretnie fantazjowałaś? Że bada Cię po piersiach i to wszystko? x No nie no... chyba sobie zarty robisz. Oczywiscie, ze nie wszystko ale fakt faktem, ze fantazja dotyczyla badania. Kiedy sie masturbowalam wyobazalam sobie, ze lekarz bada moje sutki zaniepokojony ich naglym nabrzmieniem. Poszczypuje je i pyta czy odczuwam przyjemnosc. Wtem do gabinetu wchodzi pielegniarka a lekarz prosi ja o pomoc. Mowi, ze organizm mlodej pacjentki ulegl niespodziewanemu podnieceniu i trzeba szybko rozladowac napiecie seksualne. Reszty mozna sie domyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
To już chyba lepszy będzie ten mail Marku:) Szukaj mnie gdzieś tu, kiedys;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo i ściema jakiegoś zboka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.49 ty facet widzisz w każdym zboka może z tobą jest coś nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie w każdym, ale w fantazjującym o kobiecie masturbującej się po wizycie u lekarza już tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krypto Agnieszka wczoraj "To w tym dziwnego, ze ten lekarz mi sie nie podobal a nawet gdyby mi sie spodobal to chyba nie jest zjawiskiem normalnym, ze dziewczynie twardnieja sutki. Dlatego o tym pisze, ze moze jestem jakas nimfomanka albo co sama nie wiem smutas.gif" x Prowo. Tego nie napisała kobieta :D Kobieta wie że sutki mogą stwardniec z różnych przyczyn, w ogóle niezwiązanych z podnieceniem. Tylko naiwni faceci jak widzą że dziewczynie przebijają sutki, od razu myślą że jest podniecona. Niekoniecznie panowie, ona może wlasnie doświadczać jakiegoś dyskomfortu. To nie działa na takiej zasadzie jak penis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×