Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona chce trójkąta. To dla mnie szokujące!

Polecane posty

Gość gość

Żona mówi mi dziś stanowczo, że chce uprawiać seks ze mną i innym facetem, albo z 2 innymi, a ja miałbym się temu przyglądać. Jest to dla mnie szokujące. Nie chcę by ktoś inny oprócz mnie uprawiał seks z moją żoną. Zawsze o nią dbałem, kochałem i troszczyłem się. Boję się, że jeśli się nie zgodzę ona zrobi to po kryjomu. Nie chcę się nią dzielić. Jeśli dalej będzie nalegać to chyba znak, że mnie już nie kocha i chce nowych wrażeń. Ja jej nigdy do niczego nie zmuszałem, zawsze podchodziłem do niej z dużym szacunkiem, ale wprowadzałem to czego bardzo pragnęła. To czego chce teraz jest dla mnie niedopuszczalne. Jeśli nadal będzie nalegać to chyba czas się rozejść. Bardzo ją kocham, ale czegoś takiego nie zniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz, że chcesz obserwować jak ją dyniają i że wszystko ma odbyć się w waszym domu. Na kilka godzin przed "wizytą" powiedz, iż chciałbyś ją rozgrzać w perwersyjny sposób - bdsm. Przywiąż ją do łóżka tak, aby nie miała możliwości sama uciec, po czym zwal se konia na jej twarz i wyjdź, zostawiając ją tak na pastwę losu. Koniecznie zostaw drzwi otwarte, aby tamci mogli wejść. Dla lepszego możesz jeszcze ją obsikać. Mina typków, gdy do niej przyjdą - bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie jakąś radę, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalaj smieciu, tylko zakladasz glupie tamaty w dodatku sciema :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, że pójdziesz razem z nią do ginekologa i będzie po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam również ochotę na ostry seks i mąż się zgodził. Nigdy bym nie była tak chamska by mąż mógł się tylko przyglądać. Ma prawo mnie zerżnąć obojętnie w którym momencie. Jako pierwszy, między nimi lub jako ostatni. Był tylko jeden seks z mężem i dwójką facetów. Teraz tylko i wyłącznie seks z drugim małżeństwem. Jest to jedna z lepszych obcji wymiana partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 20.47 to jest mądre podejście bo mój jest zawsze podczas każdego badania krocza i również był maż moją podporą przy porodach. Co do badań jest dobrze mieć chłopaka bo można tak skończyć jak ta pacjentka..Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystej ciekawości świata: jesteś aż tak głupi, żeby nie widzieć, że się z ciebie nabijam, debilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumu ty tak wrzucasz od debili a może z tobą jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożę znowu debil od
ginekologa buahahaahahhahahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz z tym ginekologiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej co ty masz z tym ginekologiem buahahah poyebancu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwiedź się z nią, macie inne wartości - ty jesteś według mnie normalny, a ona ma jakiś chory popęd. Jak się kogos kocha to się szaleje z zazdrości nie proponuje się czegos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prowo :(:(:( ostatnio psychol sie uaktywnił :( w tej tematyce i ogólnie wypowiada sie w tematach o seksie grupowym i wizytach u ginekologa itd w sumie jakas chora osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam i doszłam do wniosku że ginekolog maca cipkę bez waszej obecności i o to panowie nie jesteście zazdrośni a to obcy facet, który ma również podniety i wytryski. A gdy przy waszej obecności nie chcecie naruszenie intymność waszej dziewczyny. Ja chodzę do ginekolog kobiety a obcy k***sek poza mężem nie wchodzi w cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×